Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok?

Figyelt kérdés
A baratommal 1 eve vagyunk egyutt.Amikor elkezdtunk jarni,azt mondta,hogy lefekudt mar jo par lannyal,amikor kerdeztem,hogy kikel,azt mondta,h nem ismerem oket,meg mas varosba laknak.Mondtam ok.Mikor szexeltunk ,akkor tudta a dolgat,mindenben profi volt.Tehat nem is ketelkedtem benne.Aztan 3 honapra ra,azt mondta,h be kell vallania valamit,hogy rajtam kivul csak 1 lannyal volt 1xer,es remeli ,hogy ettol nem lesz kevesebb szamomra,persze nem lett,sot orultem is neki,de neha voltak olyan beszolasai (most is vannak),hogy hat nekem te voltal az elso,meg ilyenek.Ma viszont beszelgettunk ilyen dolgokrol,meg par napja is,es o tudja h nekem volt mar par pasim olyan teren.Mondta,h neki is volt jo par csaja akivel szexelt,csak nem akarja meselni,mert nem akarja,hogy nekem rossz legyen,kerdezem,hogy de ki.meg mondom nem lesz rosz,szeretnem tudni,de nem mondja,mondta,hogy nem akarja elmondani,hogy ki.Nem is tudom mar,hogy en mit gondoljak,h hanyadik vagyok neki,meg semmitt.Arra is gondoltam,h csak hazudik,hogy "nagyobb valaki" legyen szamomra es masok szamara is.En 17,baratom 18
2012. aug. 22. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha volt már néhány pasid, van viszonyítási alapod, hogy milyen egy tapasztalatlan, milyen aki képben van és milyen aki profi...

Ha nagyon profin csinál mindent, akkor tuti nem te vagy neki az 1., sőt, meg merem kockáztatni, hogy nem is a 2.

Amúgy nem értem, hogy miért emlékeztet téged folyton arra, hogy voltak csajai, ha nem akarja, hogy neked rosszul essen.

Szerintem ez a pasi nem igazán szeret...

2012. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!