Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok hogyszokták kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyszokták kimutatni ha egy fiu tetszik nekik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 15:30
 1/9 anonim válasza:
Melyik lány a 4 milliárdból?
2012. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szemezek, rakoszonok, mindig kedves vagyok, ha osszefutunk erdeklodom felole. Ha latom en is tetszem neki, akkor pl volt olyan, hogy megkerestem sulis hazi vagy ilyesmi miatt, aztan talalkoztunk es meg tobbet beszeltunk.
2012. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában kitépik hátul a boxert, hogy az csurig bevágjon a csutkádba, majd tökön rúgnak, aranyosan nevetnek és elszelelnek. Ha hasonlót tapasztalsz, akkor tutira veheted, hogy bejössz a csajnak.
2012. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenek a nők :)) Ahelyett ,hogy azt mondanátok: "tetszel nekem" ! Mennyi problémát meg lehetne így előzni! :)
2012. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. nak szólt, a 3.-at biztos verték a lányok az oviban :D
2012. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem ismerjük az illetőt, akkor folyton a barátnőnkkel bámuljuk s folyosón! És mosolygunk mint a tejbe tök
2012. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bámuljuk őket, mosolygunk, szemkontaktust keresünk, és próbálunk a közelében lenni a kiszemeltnek.
2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezek olyan átlagos dolgok amiket írtok,nem feltétlen jelentik azt hogy tetszik neki a fiú.


tapasztalatból mondom, nem lehurrogásból.

2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak simán nézem az illetot amikor találkozunk. És o is néz, de eggyikünk sem csinál semmit :))
2012. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!