Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, elvált, van egy kisfiam. A kisfiam osztályába jár egy kislány, akit egyedül nevel az apukája. Amikor elsősök voltak még nem igazán figyeltem fel az apukára, csak tiszteletet éreztem iránta, amiért egyedül, nagyon szépen, odaadóan neveli a kislányát. Aztán év vége felé már kezdett tetszeni és néha szóba is elegyedtünk, de pusztán iskolai dolgokról esett szó. Aztán jött a nyári szünet, nem találkoztunk, és most, hogy ismét elkezdődött az év valahogy úgy látom, hogy mostmár őszintén tetszem neki. Nem kezdeményez beszélgetést, de mindig mosolyog, és megváltozik (ezt egy nő megérzi), amikor a közelében vagyok.Látom, hogy tetszeni akar. :)

Van, hogy napokig sem találkozunk, ha pedig mégis, akkor pedig egyszerűen nincs lehetőségem komolyabb dolgokról beszélgetni vele. Mit tegyek? Szeretném megismerni, de ő egy elég komoly férfinak látszik, szóval nem biztos, hogy értékelné, ha én kezdeményeznék. És az nem gond szerintetek, hogy a gyerekek egy osztályba járnak?


2012. szept. 17. 15:47
 1/4 Rs. ***** válasza:

Figyelj.. az élet szerintem furcsa dolgokra is képes.. :)

De, ha nem kezdeményezel felé, akkor lehet, hogy soha nem lesztek együtt. Vagy sokkal jobb barátság is ki alakulhat belőle szerintem.

2012. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már felnőtt emberek vagytok,nyugodtan kezdeményezhet.elhívod egy kávéra.
2012. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kezdeményezhetsz
2012. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ó, te kis te! Hát, felnőtt emberek vagytok, normális módon ismerkedtek, figyelembe veszitek a gyerekeitek érdekeit is, akkor ugyan vajon mi probléma lehetne?!

Nekem olyan érzésem van, hogy a te válaszodra/lépésedre vár, de nem feltétlenül szóbelire. Érzed a vonzalmát, és ha neked is szimpi, akkor ne várj sokat!

2012. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!