Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után vége. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után vége. Én szeretem, ő nem. Egy kicsit bonyolultabb. mit tegyek, hogy le tudjam zárni?

Figyelt kérdés
A bonyolítás azt jelenti, hogy nem vagyok egy könnyű eset. Könnyen nyílok elsőre, de utánna már nagyon nehezen bírom sokáig emberekkel (mindenféle kapcsolatra értem), igazán beleszerettem, és most is szeretem. Nem tudok úgy gondolkozni, hogy majd lesz másik, mert egy kicsit se vagyok iylen ember, nem is tudom elhinni, hogy jönne mégvalaki, akit tudok szeretni, azt is alig hittem el, hogy ő jött. Nagyon sokminden összejött, zűrös volt a kapcsolat, sok volt a szünet, volt sokminden, többek között bekavart egy barátja aki rám akart mászni, így teljesen érthető hogy most gubanc van. Szeretnék benne hinni hogy idő kell nekünk és később tiszta fejjel tudunk valamit kezdeni, de ő elhárít mindent, ő azt mondja egyáltalán nem szeret. Próbálom megérteni hogy vége de egyszerűen nem megy. Folyamatosan tele van vele a fejem. Nem egykét hete próbálkozok, hanem legalább fél éve. Viszont majdnem minden nap találkozunk, így hozta az élet stb.. Tudom hogy akármit mesélek be magamnak, reménykedni fogok, és ő nem fog engem szeretni. És talán látnom kell másokkal. Mit tehetnék mégis? Van erre valami módszer? Már mindent próbáltam, próbáltam kifordulni magamból és ismerkedni de nagyon nem működött.
2009. júl. 30. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hány éves vagy most, biztosan nagy megrázkódtatás a számodra, hogy elveszítetted a szerelmedet. Ha a szakításkor mindent megbeszéltetek, és a volt párod egyértelműen tudatta veled, hogy a részéről már nincsenek meg a régi érzelmek, akkor kénytelen vagy elfogadni ezt, kénytelen vagy elengedni őt. Én azt javaslom, adj még időt magadnak. Azt írtad, fél éve próbálsz kilábalni ebből. Sajnos, ha igazán nagyon szeretted-és úgy tűnik, ez a helyzet- akkor még több időre lesz szükséged. Lehet, hogy egy évre is, vagy többre. Meg kell gyászolnod, hogy elveszítted a szerelmedet, hogy aztán tovább tudj lépni. Amíg ez a folyamat tart, addig közhelyes is lenne azt mondani, hogy majd jön helyette más. Amit tehetsz, hogy próbálod valamivel lekötni magad. Ha van kedvenc hobbid, ami feltölt egy kicsit, próbálj arra időt szakítani. Ha vannak kedves barátaid, járj el velük, hátha közöttük nem fájnak annyira a régi sebek. Mindegy, hogy barátokkal vagy egyedül, de ne gubózz be teljesen, csinálj valamit, ami örömet okoz. Ha valahogyan megoldható, talán az is jó volna, ha nem futnál vele össze annyiszor a mindennapjaidban. Próbálj úgy emlékezni a vele eltöltött szép időkre, mint olyan emlékre, ami örökre megmarad neked. Ami szép volt, azt zárd magadba. A jelenben pedig próbáld őt elengedni. Idővel drága, régi emlékké válik a számodra. Olyan kinccsé, amit nem lehet pótolni soha. De ami már a múltté, és ami mellett a jelenben elfér majd más is, ami szép. Fel a fejjel! Adj időt magadnak, hogy el tudd engedni őt teljesen.
2009. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már jobban dolgozok az ügyön, most már sokkal jobb, mikor ezt leírtam (tudom nemrég volt, de ez mint írtam, már nagyonrégi probléma nálam, és valahogy most érzem hogy talántalán). A folyamatos találkozást nem nagyon tudjuk kikerülni sajnos.
2009. aug. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!