Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tetszett már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszett már nektek olyan fiú, akinek volt barátnője?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy voltam vele,hogy ha valakinek van barátnője,akkor az tabu. Eszembe sem jutott,hogy én majd közeledek felé stb stb.. de annyira megtetszett valaki,hogy nem nagyon tudok másra gondolni..annyira összeillünk, nagyon sok a közös bennünk..és tetszik kívül-belül.Ennyire egyébként még sosem tetszett senki.Ha történt már veletek ilyesmi akkor mit csináltatok? :((
2012. szept. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Most is így vagyok,hogy tetszik egy pasi,de van barátnője:(

Mit csinálok ilyenkor? Semmit.Ha van párja akkor békén hagyom.

2012. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt így. Én türelmesen vártam, s végül meg is lett az eredménye. Azóta is együtt vagyunk:)
2012. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj, az "enyémnek" több is van. Én, ha nagyon akarnám, lehetnék a 6-ik kb, de ezért inkább nem nyomulok. Csak távolról vágyakozom. Hát hülye vagyok, de ez van.
2012. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát de ez borzasztó:( én is már arra gondolok,hogy basszus megvárom amíg szabad lesz..
2012. szept. 12. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!