Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek beleszeretni, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni, de van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, a srác 18 és van bnője de ennek ellenére a barátnőmmel megbeszélt ez a srác egy találkát, de mondta h szeretné ha ott lennék,mert nem akart kettesben lenni a sráccal.elmentem vele, dumáltak meg minden, de úgy vettem észre h én jobban bejövök neki, mint a barátnőm.először nem érdekelt a dolog, de aztán elkezdtünk facen is beszélgetni, és tök jól elvoltunk, találkoztam vele kettesben is, volt csók, meg egy kis romantikázás is. mivel ez a srác ugye eredetileg a bnőmnek jött be, ezért volt köztünk egy kis feszkó a srác miatt, és elkezdett hülyeségeket irogatni neki rólam. nem sikerült a srácot elijeszteni tőlem, mert mondta h ő folytatni szeretné ezt velem és majd meglátjuk h mi lesz. a napokban viszont azt mondja h ő csak barátkozni akar és majd alakul a dolog. már nem tudom h mit gondoljak a srácról, meg a barátnőmről sem! lécci adjatok tanácsokat!
2012. szept. 11. 15:35
 1/2 cukorka<3 ***** válasza:
Mindketten hülyék vagytok.. barátnőd is h nem mert elmenni vele de te meg elszedted a barátnőd kiszemeltjét ami igen is szemét húzás..:D
2012. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na most gondolj bele te hogy járnál ezzel a sráccal, ha van barátnője , de mégis találkozik a háta mögött egy lánnyal ( vagyis kettővel ) , sőt még egy harmadik is képben van ( te), ha így akarsz járni, mint a srác barátnője hajrá !

Egyébként tanuld meg, hogy ne dobj egy barátnőt sem egy pasi miatt sem ! Mert egyedül fogsz maradni , és az nagyon rossz , hidd el tapasztalat !

Szerintem hanyagold ezt a srácot !

2012. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!