Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy fiúba, akinek barátnője van. Hogyan hódíthatnám meg?

Figyelt kérdés

A dolgot nehezíti, hogy bár régen élőben,de mostmár csak msnen,emailen beszélünk..a barátnője nem szeretiőt csak kihasználja. a fiú sem eléggé,de hűségestipus. úgyérzem ő is kedvel engem.sőőt. mit tegyek,hogy ott hagyja miattam a lányt?aki meg sem érdemli őt.

sissy.


2009. máj. 24. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ameddig nincs vége a kapcsolatuknak addig ne mássz bele. Mégha nem is szeretik egymást várd meg azt ameddig szakítanak MAGUKTÓL. Am meg honnan tudod h a barátnője csak kihasználja?
2009. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is aztvárom,h szakitsanak. esküszöm ha tudnám h őszintél szerelmesek ELFELEJTENÉM.de tudom h nem.a pasi sem szeretiannyira. azért mert a csaj legjobbbnője a rokonom és mesélte
2009. máj. 24. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg a pasinak,hogy mit hallottál és ő majd eldönti,hogy hogyan tovább.De amíg a másik csajjal van ne kavarj a sráccal mert annál gusztustalanabb dolog nincs is!Légy türelmes és megálod nem vársz hiába!:)
2009. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Várj rá , amig szakitanak...nem tehetsz mást......feltéve , ha normális lány vagy...

Am meg ha a lány tényleg csak "kihasználja" , akkor ugyis egy-két hónapon belül szakitanak...

Ugyhogy türelem :)

16/F

2009. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Felejtsd el.

Nem szép más barátját,el hódítani attól akit szeret.

Bocsi,de ez nagyon hülye ötlet.

2009. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Beszélgess továbbra is a pasival, utalgass rá, de ne akard, hogy miattad szakítson. Esetleg kérj tőle találkozót, hívd el valahova... akár csak barátkozni.:) Lehethogy őrülten belédszeret a tali alatt, és szakít a bnőjével, de ne ez legyen a célod. Úgy menj oda, és úgy kérd a talit, mintha csak barátkozni szeretnél.(:
2009. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kell neked, akkor szerezd meg.Ha nem szereti a barátnőjét úgyis kiköt melletted. Beszélgessetek, menjetek el ide oda aztán meglátod mit lép. Az élet egy nagy verseny, farkastörvényekkel és ez a párválasztásra hatványozottan igaz.
2009. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!