Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Hová hívjak "randizni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Hová hívjak "randizni" egy 13 éves csajt?

Figyelt kérdés
14 vagyok én a lány 13. Valami szolidra gondoltam pl sétálás... De mégis olyanra, hogy tetszen is neki.
2012. szept. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Homokozóba?Esetleg nézettek meg egy póni rajzfilmet közösen.
2012. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

# 1/1


De nagy jampi vagy...

2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BB Ádám ***** válasza:
62%
elsőnek üzenem h az ANNYÁT! jó itt kritizálni? tetszik neki 13,14 évesek mért ne járhatnának? azért mert neked ezek nemjönnek össze, másnak még lehet!-.-
2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BB Ádám ***** válasza:
37%
am ha suliból ismered és van együtt órátok akk egy kis cetlin üzenhetsz neki, de akk végigmutogatja a barátnőinek, vagy elkezdtek beszélgetni és lazán, úgy a legjobb h rögtön mentek pl ugye sétálni..bevállt....13/f
2012. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kávézó, cukrászda/fagyizó, szép parkban séta, ha szereti a sportot bowling.
2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a sütizés nem rossz ötlet...vagy ha jó idő van akkor a fagyizás sem rossz ötlet egy közös sétával.

Esetleg ha a moziban adnak valami jó kis rajzfilmet azt is megnézhetnétek. :)

Ha Budapestiek vagytok akkor ott meg sok szép hely van ahova elmehettek.

2012. szept. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cukrászdával nem lőhetsz mellé, esetleg mozi.
2012. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Háry János ***** válasza:
Séta, cukrászda, esetleg mozi előtte/után, főleg ha van valami film amiről tudod, hogy meg akarja nézni.
2012. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!