Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után szakítasz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szakítasz, ha nem alakul ki a szerelem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ki mennyi ideig vár arra a kapcsolatban, hogy szerelmes legyen. Ugye az elején fellángolás, vonzalom az adott. De nem ugyanaz, mint a szerelem, ami véleményem szerint fontos része az életünknek és a párkapcsolat alapja.


Írjatok nemet és kort is. Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek.


2012. szept. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én vagyok régimódi, de én nem jönnék össze olyasvalakivel, akibe nem vagyok szerelmes...

17/L.

2012. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nálad mennyi idő alatt alakul az ki? Mert nem megy az egyről a kettőre. :) Épp azért írtam direkt, hogy vonzalom és fellángolás az kell hozzá, de az még nem szerelem.
2012. szept. 10. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt már, h jól megértettük egymást, úgy volt, h megpróbáljuk, de nem igazán éreztem semmit. Én ilyenkor úgy vagyok vele, h minél előbb, nehogy beléd szeressen, és nagyon megbántsd. Akkor 'kell', amikor még könnyen 'felejthető' vagy.
2012. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


A többiek is írjanak! :)

2012. szept. 10. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Körülményektől is függ, de nekem általában úgy két-három hónap kell, hogy azt mondhassam: szerelmes vagyok. Ez főleg attól függ, mennyire ismerem az illetőt. Minél jobban, annál hamarabb jön el ez az érzés. De volt, hogy fél év is kellett. Viszont ez nem úgy jön, hogy este lefekszek, semmi, reggel felkelek és puff, szerelmes vagyok. Fokozatos a dolog, már előtte érzem, hogy ebből szerelem lesz/lehet. Ez úgy az első egy-két hónap intenzív találkozás, együttlét után szokott történni.

Viszont a helyzet kissé bonyolultabb. Ugyanis az a pár komolyabb szerelmem nagyobbrészt alkalmi szex kapcsolatból nőtte ki magát, amit újra és újra meg akartunk ismételni. Így többféle végkifejlet volt lehetséges:

1. Mindketten szerelmesek lettünk -> párkapcsolat kezdődött.

2. Egyikünk se lett szerelmes -> maradt a "barátság extrákkal", amíg jól éreztük magunkat együtt.

3. Érezni kezdtem, hogy részemről ez szerelem lesz, ha folytatjuk, de róla lesírt, hogy távolról sincsenek alakulóban nála ilyen érzések -> nem kínoztam tovább magam és még időben szakítottam. (Egy-két hónapon belül.)

4. Sejteni kezdtem, hogy részéről komolyodnak az érzések, vagy már belém is szeretett, de én nem éreztem viszont -> nem kínoztam tovább őt és remélhetőleg még időben szakítottam, ha ő nem tette volna meg.


Tehát pár hónap alatt részemről eldől, merre alakulnak az ilyen kapcsolatok.


26/N

2012. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg, hogy pár hónapon belül kiderül, hogy mi lesz.
2012. szept. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!