Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jeggyűrű - mennyit szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeggyűrű - mennyit szokás költeni rá?

Figyelt kérdés

Három éve járok a barátnőmmel, és szeretném eljegyezni. Tudom, hogy a fehéraranyat szereti. Ma elmentem gyűrűket nézni és láttam mindenfélét 20 ezertől 1,5 millió forintig.

Persze a drágábbak sokkal szebbek voltak, de megéri a jeggyűrűre annyit áldozni, ha úgyis minden nap viselni fogja? Gondolok itt arra, hogy elhagyhatja, kirabolhatják miatta, stb.

Anyagilag nekem minden belefér a fent említett árak között, de valójában mennyit szokás áldozni erre?


24F



2012. szept. 10. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az én párom lennél,nem szeretném ha 20-30nál többet költenél rá,és azt sem ha túl csicsá lenne.

(páromtól is ezt kértem,ha elhatározza magát,legyen szives ne költsön rá párhavi fizuját,hiába megteheti,mert nem fogom merni hordani...)


De nem én vagyok az átlag,elég sok lány a minél drágábbatr,minél csicsásabbat akarja,legyen mit mutogatni,facebookra felpakolni...


neked melyik tipus a barátnőd?

2012. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek :) mintha én írtam volna...:)


minél nagyobb lenne meg drágább annál inkább nem merném hordani, hogy nehogy elhagyjam, fennakadjak valamibe stb...


én mondtam a páromnak (ez most lehet bunkóságnak számít) de én csak egy egyszerű, egy köveset szeretnék (mint a filmekben, persze nem akkorát :) )


N22

2012. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2008-ban kértem meg a kezét, nem fehér, hanem sárga aranyból készült, dísztelen, de kis brillkővel díszített szoliter gyűrű volt, és cakk-pakk 140e körül volt. Gondolom most jóval több lenne. Hordja, mert tényleg kicsi benne a kő és nem akad bele semmibe, a karikagyűrűvel azonos ujján viseli.

Szerintem nem célszerű ennél az összegnél lényegesen többet áldozni még akkor sem, ha van miből, mert a végén tényleg az lesz, hogy nem hordja, vagy ha igen, akkor leütik érte, lelopják a kezéről.

2012. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*jegygyűrű!
2012. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!