Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hol, hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol, hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Már vagy 6 hónapja kerülgettem a lányt, egy amolyan ismerős segített, eljött velem háttérben maradt mondta mi legyen, a lány pultos volt egy ilyen étterem + kávézószerűségben.


Leültem oda az ismerősömmel, majd elmondott 1-2 tippet, majd megköszöntem a lánynak h kihozta meg megkérdeztem hogy hívják mert h nagyon kedves meg minden, aztán én is bemutatkoztam, elmondtam h régóta tetszik már de be voltam sz@rva eddig. :)


majd megkérdeztem mikor végez és ráér e, van e kedve nap végén egy kávét meginni velem.

Ez juni 23-án történ.

2012. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
véletlen a női klozetra mentem be.....
2012. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Középsuliban ismerkedtünk meg :) azóta én már nem járok suliba de még együtt vagyunk 19/L
2012. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Basztet D válasza:
100%
Neten ismerkedtünk meg, másfél éve együtt vagyunk és alig tudunk a másik nélkül létezni:)
2012. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Évfolyamtársam volt az egyetemen. Az egyik vizsgára ő készített fel, mert nekem nagyon nem ment. Utána elszakadtunk egymástól, évekig nem találkoztunk, csak néha váltottunk egy mélt vagy cseten beszéltünk pár mondatot. Aztán egyik alkalommal nem csak pár mondatot beszéltünk, hanem órákat. Aztán ezt minden nap megtettük, kb. egy hónap múlva megvolt az első randi, másnap összeköltöztünk :)
2012. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Interneten írt rám, egy közösségi oldalon ő vette észre, hogy sok olyan embert ismerek, akikhez ő is nagyon kötődik. Nem is értettük hogy hogy nem találkoztunk addig. Elkezdett hát írogatni nekem, eleinte nem nagyon tulajdonítottam neki figyelmet, mert épp akkortájt nyalogattam a sebeimet egy elvesztett fiú miatt. Ő is épp akkor volt egy lány miatt elkeseredve. Volt hát közös téma bőven, 10 km re lakott tőlem, így hát nem is nagyon halogattuk a találkozást. amikor úgy éreztük hogy túl vagyunk a csalódásainkon, én kórházba kerültem. Ő rohant először látogatni, virágokat hozott, elhalmozott szeretettel, gyengédséggel. A műtét után elkábítva voltam még egy darabig, ő nem tudta hogy hallok mindent, és akkor suttogta hogy: szeretlek. Láttam hogy lefolyik egy könnycsepp is az arcán. Már együtt élünk, és tervezgetjük a babánkat.
2012. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
baráti társaságon keresztül...de előtte már hallottam Róla mert a nővérem fülig szerelmes volt belé...(plátói)
2012. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

netes társkeresőn. azóta már összeházasodtunk.


26/N

2012. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a koncertjükön.
2012. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!