Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lánnyal kb 2 hónapja találkozgatok meg ilyenek, tök jól elvagyunk, de egyszerűen nem birom neki elmondani hogy mit érzek iránta. és ez láthatóan zavarja őt?

Figyelt kérdés
Mit kéne csinálnom hogy megbírjak elötte úgy nyílni ahogy ő szeretné, mert tényleg szeretem és szerintem ő is viszont vagyis így jön le...

2012. szept. 9. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
de jó a csajnak:(én hozzá egy pasi sem állt igy aki tényleg érdekelt volna..csak az olyanok akik nem érdekeltek
2012. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen aztán ott hagyott. Tanulj a hibámból és ha tényleg fontos, akkor mondd meg neki, hogy mit akarsz tőle. Utólag már én is mondanám, de hiába...
2012. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy szeret téged? :) Csak azért kérdem, mert esetleg az ilyen fajta reakcióiból könnyebb lenne kiindulni.

És miért nem tudod elmondani? Félsz a reakciójától vagy csak nem tudod hogy fogalmazd meg?

2012. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fogalmazzam meg, vagyis hogy kezdjek bele.. :)
2012. szept. 9. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen programokra jártok? Nem szoktatok valamilyen kötetlen helyre menni? Buli, koncert, ilyesmi... ott talán lazábban menne. :)
2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!