Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megcsókolni?

Figyelt kérdés
A Szerelmemmel 3 éve vagyunk együtt és már idejét sem tudom, mikor csókolóztunk utoljára.Persze szájra puszit adunk egymásnak, meg szexelni is szoktunk, de csókolózni - soha!Ha kérdezem miért nem akarja,azt mondja,hogy büdösnek érzi a száját.Ez nem igaz,nem az!Se neki,se nekem!Ez csak kifogás.Régen imádtunk egymással csókolózni,most miért nem akar?Elmúlt a szerelem?
2012. szept. 9. 08:10
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja,és amúgy én meg azért nem csókolom már meg őt - mert ha én kezdem,elutasító velem...

De nagyon vágyom a csókjára és ezt többször is mondtam már neki - válasz:"majd fogunk csókolózni..."-tehát ígérget,terel.

Mi lehet a probléma? :(

2012. szept. 9. 08:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Azta,ez fura.. minden van,de nem smaroltok?! Szerintem fogd magad es tamadd le egy nyelvessel,aztan majd latod,hogyan reagal;))
2012. szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szex közben sem? Egy csomó pasi úgy van vele, hogy számára maga a csókolózás az inkább az intim együttlét előszobája. Csak úgy magában nem fontos, sőt akár zavaró is lehet. Mint mondtad, puszit ad, jó a kapcsolatotok, nem hinném, hogy ennek a szerelemhez köze lenne.
2012. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége nekem is kényszer!
2012. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De miért válna kényszerré az, amit régen szeretett...? Különben én nem kényszerítem, inkább elviselem, hogy nem csókol meg... :(

Ha én "támadom le",akkor elutasít. De nem szoktam sokszor letámadni, pont azért, mert tudom, hogy úgysem fogja akarni.

Szóval nem kínzom ezzel, hanem csendben szenvedek - mert én viszont imádok csókolózni! :$

Csak ez így sehogy sem jó.

2012. szept. 9. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam még ilyet. Bele is őrülnék ha a szerelmemmel nem csókolózhatnék. Meg kéne kérned,h öszintén mondja el mi ennek az oka, mert ezt nem csodálom,h nem tudod elfogadni.
2012. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem. Olyan nagy dolog egy csók? :D
2012. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mármint a párotoknak
2012. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Most meg fogsz lepődni, de velem is ugyanez van, egyszerűen én sem értem, mert mi is adunk egymásnak szájrapuszit, meg amiket átéltünk együtt, van szerelem, szex is, de csók nincs. Kezdem szarul érezni magam, mert ha én kezdeményezem, akkor sem akarja, és már fél éve tuti nem csókolóztunk, nekem is csak mondja, hogy majd fogunk, meg hogy ő nem akarja elcsépelni, hogy amikor megteszi meglepi legyen és ne unjam meg, de azért havonta 1X megcsókolhatna, vagy nem tudom, ennyire szar lennék vagy nem tudom mi van velem, de ha kérdezem nem mondja meg miért tereli a témát...
2013. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én komolyan nem értem, de ugye hogy elkeserítő érzés...? Nem tudom mit lehet tenni ilyenkor... :/
2013. máj. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!