Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar megcsókolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megcsókolni?

Figyelt kérdés

A pasimal elég régóta járunk, sokat találkozgatunk de egyszerüen nem akar megcsókolni, szájra puszi már volt, és tényleg álandóan simogat és puszilgat,de nem akar megcsókolni.Mi lehet a baj?

16L vagyok, ő is 16


2012. márc. 8. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
te miért nem akarod megcsókolni őt?
2012. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet még nem csókolózott, és fél.
2012. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én akarom, de őt még az is kiakasztota hogy én kérdeztem tőle hogy járjunk, és mikor rá kérdeztem azt mondta "Hát én most akartam pont kérdezni", persze ez csak kifogás, hát akor hogy kiakadna ha megcsókolnám
2012. márc. 8. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor mondd meg neki, hogy "csókolj meg".. :))
2012. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha annyira akarod csókold meg, ilyen egyszerű, ha kiakadna akkor tényleg nem akarta, de szerintem akarja csak nem meri stb.
2012. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű!



Te: Szia

Ő: Szia

Te: Csókot akarok

Ő: Oké


Csók!

2012. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!