Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm megcsókolni?

Figyelt kérdés

17f vagyok és a barátnőm 1 6 éves.

2 és fél hónapja vagyunk együtt,de ő még 1x sem csókolt meg magától :S

Persze ha én akkor hagyja és tetszik is neki,de ő vagy fél,vagy nincs kedve,vagy nem tudom :S

Megyek a múltkor is a metrón és látom,hogy a lány bújik oda a fiúhoz,szájra puszit ad,és ölelgeti.

De nála ez nincs :(

Lehet,hogy még fiatal ugye 16 meg ugye énse vagyok az a húde felnőtt,meg én vagyok az első fiúja.


2011. júl. 20. 12:28
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Vagy talán büdös a szád... Nincs fogköved? Ínygyulladás?
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lány még kicsit fél. Adj neki kis időt, aztán majd jön magától. Az első kapcsolatomban én sem mertem nagyon megcsókolni az elején. Kell neki idő,meg még fiatal meg te vagy neki az első
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fél hanem nem szeret vele csókolozni. Azt hogy bűdős a szája vagy sem azt már a barátnője tudja, de valamiért ne szeret vele csókolozni. Nem mondanám, hogy fél.
2011. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

"17f vagyok és a barátnőm 1 6 éves. "

Ezt úgy értelmezem, hogy te 16éves fiú vagy, a barátnőd meg egy 6éves. Lehet, hogy ez a gond nem?:D

2011. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak jó humora van. :D:D


Mondhatnám azt h fél, mert ez is lehet, de lehet hogy tényleg vmit másképp kéne csinálnod. Sztem a legegyszerűbb az lenne ha megkérdeznéd.

2011. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
antiszeptikus szájvíz!
2011. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is először úgy értettem, hogy "a barátnőm egy 6 éves" :D
2011. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig mosok fogat mindennap, meg mikor talizunk akkor is előtte jó alaposan megmosom meg mindig van nákam mentolos rágó szal nem értem :(
2011. júl. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!