Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora a legnagyobb távolság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a legnagyobb távolság, amiben benne lennél távkapcsolat esetén?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 18:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ne vegyük ide Bp-t. Tegyük fel, hogy 80km a táv. Ha szeretem az illetőt, akkor minden nap szeretnék vele lenni. De mivel messze van legyen heti 3 találka. (ami nekem amúgy kevés...)

Nem mindegy mivel megyünk. Hetente megtenni 80km-t autóval oda-vissza nem kis pénz, de legalább gyorsabb, mint a tömegközlekedési eszköz, ami szintén nincs ingyen.

Emiatt spekulálok, kinek éri meg belekezdeni egy FRISS kapcsolatba, ezek tudatában. Nem arról van szó, hogy néhányszor megrántanám. Ráadásul mivel friss a dolog, az a nagy kötődés sem alakult még ki.

2012. szept. 7. 19:14
 22/31 anonim ***** válasza:
Heti 3x megbököd facebookon, az nem elég? Van aki már attól elélvez.
2012. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Biztos van, de én nem az a korosztály vagyok. :DDD
2012. szept. 7. 19:26
 24/31 anonim ***** válasza:

Párom 40 km-re lakik tőlem, az még belefér. Hétvégente együtt vagyunk.


Amúgy nekem a 20 a legideálisabb, de ez se vészes, fő, hogy meg tudjátok oldani:-)


24/N

2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Friss kapcsolat esetében olyan 20km :D

Ha az illető messzebb költözik és szeretem, akkor a vonattal pár órán belül elérhető távolság, de ha nekem buszon kell szívni, akkor nem fog annyira tetszeni a dolog. Még ha csak BKV azt túlélem valahogy, de h vidéki buszokra várjak meg áh.. Ha buszozni kell akkor kb vonj gyököt a vonatos távolságból, nálam kb ennyi.

20l

2012. szept. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kb. 30 km talán...de inkább 500 méter.
2012. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem siman belefer a 200 km is. Mar csak azert is, mert kolis vagyok es a fel hetet videken, fel hetet pesten toltom. :) Egyebkent eleg onallo vagyok, nehezen alkalmazkodo, szoval nekem a heti 3 nap egyuttlet, pont idealis. Igy a 200 km is johet. Anyagi szempontbol viszont nem egy sved karneval...
2012. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
nekem 500 kmre lakik a barátom minden hétvégén találkozunk szerintem kibírható főleg hogy hétközben amúgy is sok dolgom van
2012. szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ezt épp addig mondod mig nem neked kell ezt az 500 kilométert hozzá utazni. Mig ő utazik nem csodálom hogy semmi bajod a dologgal.

Felőlem lehetnél a Julia Roberts is, akkor sem utaznék ennyit.

2012. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha 30km nél távolabb van akkor abba nem vágnék bele.
2012. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!