Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hiányzik. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hiányzik. Nem akarom elengedni.

Figyelt kérdés

2hete szakított velem a barátnőm,mert már nem érez úgy mint a legelején. Plusz fél évre kimegy külföldre. mondta hogymég érez irántam vmit de mivel kimegy most nem akar semmit és mondta hogy most hagyjuk a kapcsolatot, majd ha hazajön beszélünk róla. Én szeretem és hiányzik, és várnék rá. Ma írt üzenetet hogy hogy megy a suli milyen Pesten az élet? És én erre az üzenetre csak azt tudnám írni h hiányzol.. Egyszerűen nem tudom hogyan kezelni a helyzetet,mit tegyek? Nem akarom ellökni magamtól mert szeretem és ha hazajön újrakezdeném vele. Viszont tartok attól h ha csak szimplán levelezünk mint a barátok, tényleg csak azzá válunk. És én ennél többet akarok!

Mi lenne a jó megoldás?


2012. szept. 5. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sírj, mint egy kiskancsó az segít.
2012. szept. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az hogy szakít,majd ír egy ilyen érdeklődő üzenetet,nekem ebből az jön le,hogy pont az a célja,hogy érezze a kínlódásodat.

szerintem ne írd neki a hiányzol dolgot.

döntött,lelépett,nem kellettél.

ha írsz is neki,én nem írnék bele sem számon kérő,sem kitárulkozó dolgokat.

ilyen semmilyen üzenetekkel tarthatod vele a kapcsolatot,aztán ha hazajött a dubajozásból,akkor újra találkozhatsz vele ha nagyon akarsz,de addig inkább szedj fel egy másik csajt.

de ha nem szakítod meg vele teljesen a kapcsolatot és nem is jöttök újra össze,akkor ilyen baráti unalom kúrásokra is jó lehet később ha talonban tartod.

2012. szept. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú, ez nehéz helyzet. Hiszen ha nagy nehezen rákényszeríted magad a továbblépésre, és ő belibben, hogy na akkor folytassuk, akkor az bizony elég kellemetlen lenne, de azért szenvedni fél évig, hogy ő közben meg már továbblépett szintén nagy szívás. A helyzetet a kiszolgáltatottság teszi igazán nehézzé. Számomra a legfontosabb az őszinteség, mind magaddal mind vele szemben. Nyugodtan írd meg neki, hogy hogy érzel, hogy per pillanat nem vagy képes barátként viszonyulni hozzá, hogy mennyire rossz neked ez a bizonytalanság. Próbálhatjátok tisztázni azt is, hogy mennyire gondolja komolyan az újrakezdést. Mindeközben javaslom, hogy saját magadat se kösd gúzsba. Fogadd el, hogy a te érzéseid is változhatnak az elkövetkezendő fél évben. Lehet, hogy másképp fogod látni a dolgokat, ez a változás az élet része és nagyon rendben van. Próbálj meg ne rá görcsölni, engedd, hogy az életed menjen előre és ne tagadd meg az érzéseidet sem. Bocs, kissé zavarosra sikeredett, de már késő van. ;)
2012. szept. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
járj el bulizni csajozzál csinálj képeket és tedd fel pl a Facebookra na ott kiderül minden. Én megtettem másnap csörgött a telefonom ;) Esetleg nem keres akkor veszett ügy akkor viszont bármennyire fáj tovább kell lépni
2012. szept. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Nyugodtan írd meg neki, hogy hogy érzel, hogy per pillanat nem vagy képes barátként viszonyulni hozzá, hogy mennyire rossz neked ez a bizonytalanság." Egyetértek. Gondolom vagytok olyan viszonyban,hogy öszinték legyetek egymással. Jobb ha te is tisztán látsz,hogy mire számits, érdemes e várni rá, és ö is tudjon arról,hogyan éled meg...
2012. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!