Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőm hiányzik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ákkos kérdése:

A volt barátnőm hiányzik. Mit tegyek? (Bűvebben lent)

Figyelt kérdés
Egy jó pár éve jártunk.És jól elvoltunk, de megcsaltam néhányszor.Ez kiderült és egy visszacsalás után vége lett.Nem bántam mert újra vágytam,de most már kb fél éve iszonyatosan hiányzik.Rájöttem hogy mit vesztettem, mert mindent megtett értem régen és megtudtam vele beszélni is mindent.
2012. szept. 3. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
adrienn
2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 kérdés. Ha jól elvoltatok akkor mi értelme volt a megcsalásnak?
2012. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem sok mindent tudsz tenni.....

Ha elrontottad akkor törödj bele ebbe is.

2012. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány évig jártatok? Most van barátja?

Írj neki pár sort, hogy mi van vele, hogy megy a suli/munka stb. Ha vevő lesz a beszélgetésre, visszaír. Aztán lehet, lesz olyan szerencséd, hogy újra "összegabalyodtok". Feltéve, hogy nincs barátja. Ha van, nem hiszem, hogy esélyes a dolog.

2012. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bridget80


Pont az tette jóvá a kapcsolatot,hogy megcsaltam mert utána jobban szeretett. Lehet hogy megcsalás után megváltozott a viselkedésem vagy nem tudom.

Amúgy másfél évig jártunk.

2012. szept. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!