Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes keresni a nagy Ő-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes keresni a nagy Ő-t vagy eljön magától? Egyáltalán létezik olyan, h mindenkinek van valahol egy párja? Vagy ha nem

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok?
2012. szept. 4. 09:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs nagy ő. Bár én az ilyen elvont szerelmi izékben sem hiszek, ahhoz túl racionális vagyok.

Én inkább hiszek abban, hogy a szerelem egy kémiai folyamat, és a párkapcsolatok minősége a felek energiabefektetésétől függ. Csak a szerelemtől semmi nem lesz jó, mint ezt amúgy tapasztaltam. Sőt...

Szóval fölösleges egy "tökéletes Nagy Ő-re" várni, mert szerintem ilyen nincs, soha nem fogsz olyasvalakit találni, aki mindenben tökéletes, maximum amíg tart az újdonság varázsa, mert aztán te is találsz benne hibákat, amiket nem tudsz majd elfogadni, mert hát ő tökéletes, és ne legyen neki... vagy ha van, akkor nem is ő a Nagy Ő.


Keress olyan párt, aki megdobbantja a szíved, aki hajlandó szívvel lélekkel egy kapcsolatért dolgozni, és mellette tarts ki. Ők a a "nagy Ő-k".


És zárójelben, de szerintem mindenkit lehet überelni...

2012. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Várni? Semmi sem száll az ölünkbe...


Ha nem teszünk annak érdekében semmit, hogy történjen valami akkor nem is fog.


Ahhoz legalább annyit kell tenni, hogy kimozdulunk nem feltétlen buliba, de menni kell szórakozni kirándulni vásárlás félék és hasonlók, lényeg h emberek közé menni.


Mert ha csak otthon ülsz akkor valóban várhatod a sült galambot....


És ha ne adj isten, a srác akivel szimpatizálsz nem mozdul meg mert félénk nyugodtan te is megmozdulhatsz.

2012. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, de én ezt nem úgy képzelem el, hogy csak egy ilyen ember lehet az életünkben.

A nagy Ő az én szemszögemből egy olyan ember, akivel teljesen egy hullámhosszon vagyunk, hasonló az életfelfogása, az értékrendje, akivel kiegészítjük és segítjük egymást, hozzásegítjük egymást a fejlődésünkhöz és a lelki békénkhez.

2012. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lifeishard ***** válasza:
Nagyon egyetértek 11-es Válaszolóval.
2012. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Túl sok amcsi romantikus filmet néztél, és elhitted...
2012. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!