Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy létezik az, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik az, hogy itt mindenkinek van barátnoje és barátja?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 03:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nekem pont most nincs.
2009. márc. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs barátnöm, de azért nézegetem az oldalt, hátha többet megtudok a nöi lélek rejtelmeiröl...:D
2009. márc. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy itt mindenkinek van barátnője és barátja? Olvasgasd már el a kérdéseket, egy csomóan pont arról írnak, hogy nincs nekik.
2009. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs barátom, bár nem is nagy vágyok rá. A psikkal csak a baj van.:P

Neem, csak viccelek. Alakulóban van a dolog, de nem hiszem hogy bármi is lesz belőle.

2009. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

10:28-as nyugi, veletek nőkkel sokkal több a gond:D:D

De amúgy nem sokat tartózkodhattál az oldalon...Rengeteg kérdés pont a randikról, stb-ről szól...22/F

2009. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is hamarabb írtam válaszokat 50 kérdésre, mint csókolóztam volna (:
2009. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerelem/szex témakörben olyan emberek tudnak inkább válaszolni, akik maguk is párkapcsolatban élnek, és/vagy találkoztak az adott problémával. Azok tudnak tanácsot adni. Ha olyan kérdéseket nézegetsz, ahol ilyen dolgokra kíváncsiak a kérdezők, ne csodálkozz, ha "barátos" "barátnős" emberek válaszolnak.

Nekem is van Kedvesem, sokkal szívesebben válaszolok olyan kérdésekre, amikben már nekem is van tapasztalatom. Akár ismerkedésről, akár veszekedésről, akár közös programokról van szó.

Különben sok olyan kérdés is van, h "miért nincs senkim, ha egyszer..."

2009. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!