Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány nagy ragaszkodást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nagy ragaszkodást és érzelmességet mutat egy kapcsolatban akkor a fiúnak már nem olyan érdekes?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok a barátommal,odavolt értem amíg nem voltam biztos az érzelmeimben, néha összezavarodtam, most meg nagyon szeretem és ő állitása szerint ő is szeret, de már nem viselkedik úgy, mint amikor minden idejét velem töltötte volna és én voltam neki a világ közepe...
2012. szept. 3. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem pont az van amit írsz. Hogy így már nem olyan érdekes a dolog. Engem sem érdekeltek azok a lányok akiken éreztem, hogy nyomulnak, hanem inkább azok akiket meg kellett szerezni. Szerintem ne mássz mindig rá, ne csüngj rajta és akkor újra olyan érdekes leszel mint régebben.
2012. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, hogy még nem kapott meg mindent belőled ;) Légy kedves vele továbbra is, de kicsit titkolózó, rejtélyes.. :D Ez ilyenkor beválik.
2012. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
100%

szerintem inkább megnyugodott, hogy végre nem csak ő teszi a szépet hanem te is és végre talán nem kell izgulnia azon, hogy vajon mennyire gondolod komolyan.


Az hogy mennyire nem törődik veled ilyen téren az már más kérdés és az már más irányba sorolja a kérdésed.


De a kérdésed az nem mindegy hogy olyanra irányul akivel még friss a kapcsolat kezdetleges első találkozások vannak avagy mint ti h együtt vagytok 1 éve. Ez sem mindegy.


De alapjába véve mind a 2 lehetőséget nézve egy általánosítás, és tévhit hogy a pasikat nem érdekli ilyenkor már annyira a lány.


Biztos akad akit nem de többségben igen.


Comprende?

2012. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy jobban tetszett amíg "elérhetetlen "voltam, azt mondta ,így jobb, mert mindig is az elérhetőt szerette jobban... talán most biztosnak érzi a kapcsolatot és azért változott kicsit...
2012. szept. 3. 18:45
 5/8 ASOT ***** válasza:
szerintem igen, biztosabbnak érzi hogy nem b@sznád át vagy nem hagynád el ha hirtelen jönne egy "jobb"
2012. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
osztom ASOT válaszát!
2012. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, ne magadból indulj ki, ez fordítva szokott így lenni. Ha úgy is viselkedik, ahogy írod, akkor se azért, mert nagy ragaszkodást mutatsz.
2012. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Ha a ragaszkodás nem állandó csüngést, féltékenykedést és "függést" jelent, az nem hiszem, hogy problémát okozna. Én személy szerint szeretem, ha a barátnőm kimutatja az érzéseit, nem játssza az elérhetetlent és nem egyszer hideg, egyszer meleg.

26/F

2012. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!