Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mire volt jó? Akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire volt jó? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Az exem bejelölt 1 év után, én viszont nem fogadtam el, megint bejelölt, akkor viszont már elfogadtam, de fent van, és nem ír rám. Akkor meg minek jelölt be, ha semmit se ír?
2012. szept. 3. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
azt várja,hogy te írj neki.Ezzel kivonva magát abból,hogy nem ő kezdte el....
2012. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát azért jelölt be mert ismer nem?
2012. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom tisztában vagy-e vele, de ismerősöket szokás bejelölni.

Ha az exed, akkor gondolom ismer.

Össze tudod rakni innen, vagy kifejtsem bővebben?

2012. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért jelölt be mert ismer.

Te minden ismerősödre ráírsz minden nap?


BTW nem FBon kellene élni, hanem a való életben.

2012. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eszébe jutottál neki és bejelölt, bár azt sem értem, hogy eddig akkor miért nem voltatok ismerősök. Jártatok és be se jelöltétek egymást vagy egyikőtöknek csak most lett facebookja? Viszont, ha téged ennyire érdekel ez a dolog és még ezt kérdésként ide is kiírod, akkor sztem téged ő még mindig érdekel...
2012. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jártunk, és szakítás után én töröltem őt.
2012. szept. 3. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért törölted? Szakítás után már nem ismered vagy mi? :D

Retardált vagy?

2012. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem voltam kíváncsi a képére.
2012. szept. 3. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már értem akkor. Valamilyen szinten akkor biztos kiváncsi rád. Ha nem is akar tőled semmi komolyat, de a facebookról teljesen lenyomozhat pl. jársz-e valakivel, hogy nézel ki jelenleg, hol vagy, mit csinálsz stb...
2012. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!