Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban levo fiuk, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban levo fiuk, ez nallatok teljesen normális?

Figyelt kérdés

Szóval (igaz nemszép dolog, más beszelgetesebe beleolvasni, de csak a kepernyore kellett neznem, szoval nem kutakodtam) láttam, hogy egy beszelgetes soran a baratom s egy haverja csaj neveket irogatnak egymasnak akik szerintuk jol neznek ki (sulinkbol)...mire a baratom haverja egy lanyra hivatkozik, hogy milyen jo csaj, erre a baratom: "csak dugni lenne jo"

Szoval ezutan en mit gondoljak? Problemat jelent, vagy ez olyan mint a lanyoknal a "Hu de helyes pasi"?


2012. szept. 2. 02:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ebben mi a kérdés?


Ha 2 pasi beszélget, és mondjuk egyik foglalt, tetőtől talpig kielemezhetnek egy csajt.


Nemcsak hogy dugni jó, de azt is, hogy milyen a segge vagy a teste vagy valami.


Hűséget fogadott nem vakságot :D

2012. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes felhoni elotte, ugye??
2012. szept. 2. 10:23
 13/20 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti h amugy buta de egy menetre jo lenne. de nem neki, hanem ugy altalaban.. sztem.. :)
2012. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem fogadott vakságot, párkapcsolatban élek, mégis sokszor beszélünk barátnőkkel arról, hogy ez a pasi milyen jól néz, meg de megfognám neki, de ez csak hülyéskedés :D
2012. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Válaszoló:

""informatikus-gamer lányka"

Rosszul betűzted a "figyelem éhes ringyó"-t "


Aye, mert nem jövök ki a lányokkal és a "fiús" dolgokat élvezem jobban és olyan szakra járok, ahol alig van lány? Nem mászok rájuk, 100% havercsaj vagyok nekik, csak azért írtam, oda, hogy hiába is vagyok lány, jobban értek a "fiúk" világához, mint a lányokéhoz, tehát jobban hallgathat rám, mint egy "20L plázacica" válaszára, aki pont fordítva van. Én nem igazodok el a "lányok" világában, de a "fiúkéban" jobban, ezért gondoltam ez az infó ebben az esetben fontos a kérdező számára, hogy mennyire vegye figyelembe a válaszomat.


Kérdező: Nem, nincs értelme felhozni, ez semmi. Tényleg semmi. Meg egyébként is, haverok előtt ez a menő még mindig. :) Még ha neked mondja, sem kell különösebben megsértődni rajta, de amíg csak a haverjaival, addig tényleg semmi. Felejtsd el.

2012. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

azért megértelek utolsó, de:


ha lány vagy mint azt állítod, honnan akarod ilyen részletesen megmondani, mit éreznek a fiúk? :D


Még ha igazad is van, úgy csinálsz mintha a bőrünkben lennél.

2012. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

20L;

Mondom én mit hiszek: Tudod hogy a sok kocka a "gamer" csajokra bukik.

"(informatikus-gamer lányka, haverjaim 95%a srác, tudom h beszélnek a lányokról)" Itt böven elég lett volna szemléltetésre a 95% balhé,meg a "tudom h beszélnek a lányokról". A többi csak töltelék,amit csak felvágásból tettél oda. Az állításom továbbra is áll.

2012. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szólhatnál erről a világ többi részének is, ők valahogy elég negatívan állnak hozzám, nem nagyon van mit felvágni ezzel :D Láttál te már geek lányt? :D Szerintem ez az információ amit zárójelben leírtam, egyben adja csak meg, hogy kinek a szemszögéből válaszoltam. Nem akartam azt hazudni, h 19F, de az életemet srácok között töltöttem, vannak továbbra is dolgok, amikről nem próbálnék fiúszemszögből véleményt alkotni, de ez speciel azok közé tartozik, amik egyértelműek. Szerintem mindenkinek, de amíg egy lány ott tart, h féltékeny, ha a barátjának van csaj haverja, addig azon sem lepődnék meg, ha azt hinné, hogy egy ilyen megjegyzés jelent bármit. Hűde rohadt bonyolult. Legközelebb csak odaírom, h 19F, akkor nem lesz belőle probléma....


Amúgy meg azért részletezem, h szerintem mit éreznek, h a kérdezőt meggyőzzem, mert valami eszméletlen baromságot talált ki. Ha látja, h 20 másodpercnél többet töltöttem a comment megírásával, talán elhiszi, hogy így is gondolom :)


20

2012. szept. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 grofuram ***** válasza:

Nem tudom észrevettétek-e már ezt a pontot a válasz adás altt: Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

Talán nem véletlenül van ott!

2012. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hú de zseni vagy. Válaszolsz nekünk(nem a kérdésre,a válaszra válaszolsz) hogy mennyire nem szabad válaszra válaszolni. Érzed az iróniát? Mindamellet,a kérdésre is vélaszt adtunk.
2012. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!