Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a csajozásnak?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű, a magyarázat, pedig az, hogy sosem tudtam, hogy megy másoknak ilyen könnyen a társkeresés, ismerkedés, amikor a haverjaim mesélik, hogyan jöttek össze ezzel, meg azzal a csajjal. Én a világ egyik legnehezebb dolgának látom a csajozást, valószínűleg velem van a baj, tudnátok tanácsokat adni? Amúgy nem vagyok ez az otthonülő típus, adok is magamra, edzek, de így sem megy.

2012. szept. 1. 22:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Én feladtam, beletörődtem, hogy ezt sosem fogom megtudni. Végül is nem tudhat mindenki mindig mindent.
2012. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez is egy hozzáállás. Csak akkor ne a csajokat szidjátok. Nekem pl. nem jönnek be a b.nkó pasik, ha mégis volt dolgom velük, hát a végén a tenyeremből ettek. :)


Alapból viszont nem különösebben vonzanak. De ha a másfajták meg nem mernek közelíteni, és szépen bebetonozzák magukat a biztonságos "úgysem sikerül" állapotba, én nőként biztosan nem rángatom ki onnan. Nem fogok mászkálni utána, "udvarolni" neki, stb.


És szerintem ezzel a többi lány is így van.


Mellesleg: az, hogy sokan visszautasítanak, még nem jelenti, hogy senkinek sem jössz be, vagy "lúzer" vagy. Az emberek ízlése annyiféle!


Nekem pl. kapásból nem jön be a kigyúrt-"kopasz" macsó stílusú, tehát ők kapásból el vannak utasítva (nem b.nkó módon, de el vannak).


Másoknak meg a másfajta nem tetszik. Nem tetszhetünk mindenkinek, próbálkozni kell, majdcsak összejön.:)

2012. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ASOT ***** válasza:

Nincs semmilyen titka!


Szinte minden nőnél változó!

- van olyan nő akinek nem kell egy Brad Pitt hanem elég ha igényes vagy normálisan fel vagy öltözve nem ugy nézel ki és nem olyan a szagod mint egy csövesnek. Szóval mondjuk egy normális haj mondjuk egy farmer egy ing, nem egy szakadt cipő, nem vámpírfogak, és nem büdös.

- van olyan nő aki a sportos izmosabb srácokat kedveli és nem lényeg annyira az arc

- van akinek lényeges h izmos legyen kicsit (de nem egy kigyúrt állat) és jóképű is legyen.

- van akinek a duci kövér pasik tetszenek

- van akinek pedig a vékonyak

- és van akinek a kis Justien biber félék


De a nők többsége egy férfit akar maga mellé nem egy lányt, olyat akinek van kiállása kiáll magáért és a lányért. Normálisan néz ki, valamennyire ad magára, nem kell 20.000 Ft-ért inget venni elég 8-ért is. Csak nézzen ki valahogy.


Tény és való aki nem jóképűbb hanem selejtesebb kicsit, annak Kevesebb az esélye!! És ez a legtöbb lánynál így is van sőőt még azoknál a nőknél is akik kb ugyanúgy néznek ki teljesítményre arcal mint az a pasi.


A magabiztosság és az első benyomás naaaagyon sokat számít,. a megjelenésed, h nyámnyila vagy e, hogy csak méregeted őt de a szemébe alig mersz nézni, dadogsz össze vissza, témád nuku, és csak a szex témáról tudsz beszélni és csak a melleit vagy képes bámulni.

És nem mindegy h paraszt a szöveged vagy esetleg normális kedves vagy.


És számít a külső ahogyan előbb is írtam csak nem feltétlenűl úgy hogy egy istennek kell kinézned csak igényes légy mert minden nőnek más a szép más a jóképű más tetszik, van akinek egy hordófejű a jóképű van akinek egy brad pitt.

De amíg nem próbálod meg vagy nem ismered meg addig nem lehet tudni.


Minden ember a külső alapján dönti el gyakorlatilag 1 pillanat alatt h szóba állna e a pasival vagy nővel avagy sem. Mert amíg nem ismerjük a másikat addig nem tudhatjuk milyen a belső. Mert külsőre keveset lehet leolvasni.

2012. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ASOT nagyon jókat írtál, és a külsővel kapcsolatban is sikerült remekül megfogalmaznod, hogy feltétel, fontos tényező mindkét nemnél, de nem minden.


Ebben egyetértünk.


Ez viszont nem egészen "tiszta" számomra:


"De a nők többsége egy férfit akar maga mellé nem egy lányt, olyat akinek van kiállása kiáll magáért és a lányért."


Nőként nem szeretném magamra venni, elég határozott csaj vagyok, és maximálisan kiállok magamért (ahogy szerintem a legtöbb "igazi" csaj!). Persze, jólesik (kinek nem) ha ebben társ a másik, és nem hátbatámad mondjuk, hanem mellettem(!) áll. De nem kell helyettem kiállnia, kösz. :)


Viszont picit "sértő" (ha sértődékeny lennék), hogy azt írod: nem egy "lányt" akar a legtöbb nő.


Ez kissé úgy hangzik, hogy a férfi a határozott, aki tudja mit akar, a lány meg a nyámnyila, mivel ha a férfi határozatlan, bizonytalan, labilis, akkor "lányhoz hasonló".


Nekem ez sosem tetszett túlzottan, azért egy érett, felnőtt nő sem rekedt meg kislánykorban. Bevallom, nem is tartom igazi nőnek az olyanokat, akik nincsenek tisztában önmagukkal, és mindenért a pasinak kell "harcolni".


A többivel egyetértek. :)

2012. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amit ki akartam fejezni: miért nem lehet úgy fogalmazni, hogy "férfiatlan" a férfi, ha nincs rendben vele valami?


Miért kell folyton a pozitív tulajdonságok hiányával (mely tulajdonságok azért a nők esetében is kívánatosak szerintem) nőiesnek, vagy "lányosnak" nevezni?


Ez kicsit lehúzza a női nemet.


Bár lelketek rajta, én rég túljutottam azon, hogy komolyan zavarjon mások véleménye. :)

2012. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ASOT ***** válasza:

kicsit félreértettél :)


"A nőnek egy férfi kell nem pedig egy lány"----> ezzel abszolúte nem azt mondtam ha félreérthető volt akkor bocs, de szóval ez nem azt jelenti , hogy a nőnek nem kell kiállnia magáért meg ne legyen határozott ésatöbbi, nem erről van szó.


A nő legyen is ilyen lehet is ilyen ez teljesen természetes, csak ne a nő legyen a férfi a kapcsolatban, ezt úgy értem h a férfi ne egy nyámnyila legyen! Ne viselkedjen úgy mint egy nyuszi aki kussol egy szót sem szól behúzza fülét farkát tehetetlen határozatlan, és depis, hanem legyen határozott tudja mit akar ésatöbbi.


Érted?? :)

2012. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16: Azt hiszem. Szóval a férfi se legyen nyámnyila, ne csak a nő ne legyen az.


Így már stimm.:)

2012. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 ASOT ***** válasza:

így van :)


a nő nyugodtan lehet olyan határozott céltudatos érthet mindenhez, kiállhat mindenért ésatöbbi, ebben nincs semmi zavaró számomra és szerintem másnak sem :)


csak a pasi is legalább ilyen legyen....


Fantastic megértettük egymást!:)

2012. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!