Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titka a csajozásnak?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyszerű, a magyarázat, pedig az, hogy sosem tudtam, hogy megy másoknak ilyen könnyen a társkeresés, ismerkedés, amikor a haverjaim mesélik, hogyan jöttek össze ezzel, meg azzal a csajjal. Én a világ egyik legnehezebb dolgának látom a csajozást, valószínűleg velem van a baj, tudnátok tanácsokat adni? Amúgy nem vagyok ez az otthonülő típus, adok is magamra, edzek, de így sem megy.

2012. szept. 1. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Legyél vagány, de nem rámenős. Én szeretem ha a fiú kezdeményez.
2012. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
ölj mókusokat. vagy gitározz :D [nem, én zongorázok bocs csajok :D]
2012. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
pedig ha jó a külsőd és nem vagy egy őstulok akkor ha odamész egy csajhoz bármilyen dumával nyert ügyed van.
2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bunkó vagy akkor azzal rögtön meg nő az esélyed. A szemét r*hadt bunkókat imádják(hogy miért azt nem tudom és soha nem is fogom meg tudni).
2012. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Csinos alak, helyes arc, és valami középút-szerűség. Legyél laza, talpraesett, önérzetes, tehát ne egy kis rágörcsölő kapcsolatfüggő, aki mellett fuldoklik a lány, mert annyira "rámászik".


De ne is ennek ellentéte, szóval egy b.nkó, mert akkor csak be akar törni. Utána dobni fog. Bár legalább néhány kihívás mániást be tudsz vonzani így is.


(Fenti esetben meg néhány önbizalomhiányost, aki örül majd, hogy rácsimpaszkodott valaki...)


De a kettő kicsit egy tőről fakad. :)

Ha a "normál" réteget szeretnéd megcélozni, akkor a középút a megoldás.


Lássák, hogy határozottan érdeklődsz, nyitott vagy, képes vagy "minőségit" nyújtani, de nem vagy kiszolgáltatott, aki a csajtól várja, hogy megmentse a magányosság sivárságából. És persze te sem ezt akarod vele.

2012. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs titok. Vannak a menők, és vannak a lúzerek, mint te vagy én. Mi eleve nem értünk hozzá, és töketlenek vagyunk, amit a csajok megéreznek. Eleve úgy mész oda, h a bukásra gondolsz. Én pl. oda sem merek menni, annyira gátlásos vagyok.

De azért hajrá, tesó...

2012. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Először is jóképű, minimum 175-180cm magas legyél, izmos, pénzes, jár menő ruhákban és bunkóskodjál, hangoskodjál, játszd a nagymenőt. Sz@rj le mindenkit még a haverjaidat is égesd be és alázd porig. Ez kell nekik. Szánalmas kis tini lánykák. -.-

Ja és mielőtt azt hinnéd, hogy a rondák rendesebbek, elmondanám, hogy nem. Bizony a csúnya, kövér lányok is ugyanolyan aljasok és felszínesek. Nekik is a menő csúcspasi kell.


egy ritka ronda srác, aki senkinek sem kell

2012. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: én nő vagyok, és elmagyaráznám neked, hogy ez az élet minden területén így működik. Azzal, hogy úgy mész oda: "úgysem sikerül" már el is intézted magadban, hogy ne sikerüljön.


Épp így lányok is vannak, akiknek ezért nem jön össze a kapcsolat. "Úgyis el fog hagyni", "úgysem tetszem neki eléggé", "úgyis nagy a fenekem, úgyis ronda vagyok", stb. Aztán ezzel szépen ki is provokálja, hogy a srácnak elmenjen a kedve, beigazolódjanak a félelmei.


Én kb. annyit várok, hogy még ha félénken is, de határozottan lássam a srácon, hogy mit akar. A vonzalmat, pl. Mert nő létemre nem fogok utána futni, de szívesen irányítom-egyengetem, csak tudjam, hogy benne van!


Ám nekem is volt olyan "partnerem", aki ezzel intézte el az egészet. Bebeszélte magának (mint utóbb kiderült), hogy neki úgysincs esélye, és a nálam való csajozási kísérlete kb. úgy végződött, mint amikor a nyuszika elmegy a farkashoz létrát kérni. Ugye ismeritek a viccet?


Aztán persze- visszahallottam- én lettem a hibás. Szerinte én "utasítottam el". Holott kifejezetten úgy közelített felém, hogy biztosra vettem, szinte utál, nem hogy vonzódik hozzám. Egyszerűen előre "védekezett" minden ellen, ami amolyan hm... kötekedésnek hatott.


Úgy hívják a jelenséget, hogy kudarckerülés. :) Amikor elhiteted magaddal, belenyugszol, hogy esély sincs, azért, hogy ne érjen csalódás. :)

2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

7-es például tipikus racionalizást produkál. Éppen próbálja önmagát vigasztalni, hogy miért nincs barátnője. :)


Természetesen külső okokkal, melyek egyben alkalmasak arra is, hogy jól lehúzza velük a saját kudarcai miatt meggyűlölt nőnemet.


Holott, talán épp ő esett abba a hibába, hogy kifejezetten a lekezelő lányok vonzották, azért ilyen negatívak a tapasztalatai. :)

2012. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 8 a 6-osnak szólt.


7: Hát miért a "szánalmas" (nagymenő-nagyszájú-beképzelt) kis "tinilánykák" vonzanak téged? :)

A hozzászólásodban kb. önmagadat "jellemezted", de mindegy. :)


Olyan nincs, hogy valaki senkinek sem kell.

Ha nem a "b.nkó" csajok után mennél, akkor te is találtál volna valakit, hidd el.

2012. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!