Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet a titka a csajozásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a titka a csajozásnak?

Figyelt kérdés
igen sok pénze van a srácnak, és jó a dumája, de sztem egyáltalán nem jó képű gyerek, kissé kövér is, 115 kg,de mikor lemegyünk az audijával ketten, olyan önbizalma van, hogy ámulunk és bámulunk milyen csajokkal jön egy hullámhosszra. És mindig előre megmutatja kit akar felszedni, és jó 70%-ban mindig sikerül neki...
2011. júl. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénz és önbizalom. Mind a kettő fontos csajozásnál, úgyhogy lehet a "titka".
2011. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó szöveg és a státusz...3-ból kettő megvan! Én úgy tudom,hogy jóképűség is beleszámít,de ha a háromközül valamelyiket magasfokon birtokolod ,akkor eséllyed van a csajoknál! Egyébként nekem a rongyrázás hányingerkeltő,de a csajoknál ez bejön! Gondolom az is hozzátartozik,hogy a verda önbizalmat (státusz) ad a haverodnak,ami szintén bejön a csajoknak szóval a kettő (önbizalom,kocsi) erősíti egymást! A DISZKÓS CSAJOKNAK PL.: a smink meg a cicaruci ad önbizalmat és kapják is a visszajelzéseket a csávóktól,amitől egy időután elszállnak...
2011. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ma 18:58


Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem lehet izléses a szöveged vagy ,hogy a státusz feltétlen a mások eltaposását ,lenézését jelenti,nem kell feltétlen kigyúrva verdával nyomulni,ezerféle stílus lézetik ,sokat számít az előadás mód! Amelyik szubkultúrában te elismert vagy (diszkós,művész(pl.:költő,énekes)alternatív stb....) abban a szubkultúrában lévő csajoknl lehetsz sikeres! Vannak lányok pl akik rondák,ők eszmékkel magyarázzák,hogy kielégítetlenségük oka a gonosz pasik... és fordítva! Nem mondom,hogy jó ,hogy így működnek a dolgok és ,hogy ne legyen tartásod vagy ne valj magadnak valami magasztos eszmét,de sajnos vagy nem sajnos én azt veszem észre,hogy a világ így működik! Az emberi természet a párválasztásnál sokat ad a külsőségekre és a látszólagos belső tulajdonságokra...ha megtanulod,hogy mai az a szöveg ami beválik és hitelesen adod elő még nem biztos,hogy őszintén így gondolod...ha megvan a státuszod ,de nem tisztességesen szerezted ,attólmég megvan és a nőknek ez sokkal lényegesebb,mintha nem lenne! Evolúció,vasszigor! De győzzönmeg valaki ,ha szerinte nem így van!

2011. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mimano ***** válasza:

Ez a kérdés már volt...

Amúgy egy valamid nincs, ami neki nagyon is: önbizalma. Ez az ami nagyon jól jön a csajozáshoz.

2011. júl. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fúúúúj!!! 115kg? Mindjárt hányok... Van olyan lány, aki nem egy büdös rib@nc, és összeáll vele? Fujfujfuj... Nálam alap követelmény hogy sportos legyen. Én is sportolok, szóval én elvárom ezt egy pasitól, hogy ne nyomjam le szkanderba...

16/l

2011. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!