Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem a legmenőbb fiúk tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diamond ♥ kérdése:

Nekem a legmenőbb fiúk tetszenek csak, de ők észre se vesznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenegy éves vagyok.és a fiúk nem is foglalkoznak velem.A szüleim szerint a fiúk ebben a korban még nem akarnak járni senkivel,de az osztálytársaim közül egy csomónak van pasija.Nem küldök be magamról képet.Mit tegyek?11/L
2012. szept. 1. 17:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu a kérdés
2012. szept. 2. 16:45
 22/30 anonim ***** válasza:

ma 16:45


Én meg ufókkal szoktam délutánonként teázni és az sem kamu! :D


Ne akard már bemesélni hogy annyi 11 évesnek van már fiúja!!! A 13-14 még neccesen hihető lenne de elcseszted a kort!

2012. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Figyelj,ez igaz.Na jó nem minden osztálytársamnak,de néhánynak van.
2012. szept. 3. 13:59
 24/30 anonim ***** válasza:

tegnap 13:59


Most őszintén! 11-évesen téged érdekelnek a fiúk??!!!

14 évesen végzel a 8 általánossal. Nálunk még 8-ban sem érdekelték a lányokat a fiúk! Egyetlen csajnak volt csak barátja, de ő sokkal érettebb volt mint mi és köztük normál gyerekszerelem volt.


11 évesen szerintem aki fiúzik az tökre divatból teszi! Megfelelési vágyból. Ennyi erővel érdeklődhetnél a nyugdíjalapok iránt is.

Szerintem még a cicid sem domborodik. Ne etess már hogy érdekelnek az ilyen felnőttes dolgok és nem frusztrálnak!

2012. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Na jó,azt meg én nem hiszem el,hogy a nyolcadikosokat nem érdeklik a fiúk.Egyébként egy év múlva megyek gimibe,nem tizennégy évesen,mert hatosztályos gimit kezdek.És miaz hogy a tizennégy évesek között gyerekszerelem volt?A tizennégy évesek már nem gyerekek,hanem tinik,sőt.Egyébként az,hogy domborodik-e a cicim vagy sem,az nem határozza meg,hogy lehetek-e szerelmes.Pl:van egy teljesen alacsony,nagyon lapos lány az osztályban,akinek már volt barátja
2012. szept. 6. 16:44
 26/30 anonim ***** válasza:
Figyelj,menj barbi babázni.Attól hogy egy ismerősödnek volt barátja divatból,attól még neked nem kell hogy legyen...ILYEN KORBAN NEM LÉTEZIK SZERELEM!!!Ezt a sok tudatlan tini nem fogja fel.Csak érik a hormonrendszerük,és azt hiszik már is felnőttek.-.-"
2012. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

tegnap 16:44

Hát nem is érdekelték őket! Cseppet sem!

Tök mindegy hogy mész-e x osztályosba attól még nem leszel se érettebb se idősebb! A 14 évesek még igenis gyerekek! Az hogy tini csak a korukat jelöli, de attól ők még gyerekek! Esetleg 16-18 tól lehet már felnőttnek tekinteni őket. Ha nincs cici nincs nemi érés nincsenek hormonok akkor a legtöbb fiúzási dolog megjátszás és mások hatása, mivel alapból nem az érdekelne.

Osztályból volt barátja.... Biztos hogy nagy barátság lehetett! Az ilyen nagyon veszélyes a fejlődésetekre nézve! Az ilyen befolyásolásnak elejét kéne venni már az iskolában!

Amúgy mennyire kezdtél érni? A puncidon van már szőr vagy még csupasz? A melled mennyire lapos még?


tegnap 17:30


11 évesen még a hormon rendszerük se nagyon működik túl!

2012. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
14 évesen a tinik agyilag kb egy tengeri moszat szintjén állnak ha az érzelmi intelligenciáról van szó, már bocsánat de 11 évesen semmi keresnivalód itt! Inkább szánnod kéne őket,( az osztálytársakat idétlen majmolás helyett) ez nem normális, valószínüleg a szülők nem foglalkoznak velük eleget. Basszus maradjon már a gyerek gyerek nem attól leszel érett hogy pasid van! És igen leugatunk mert 11 évesen rohadtul gyerek vagy. Lószart se tudsz még az életről, a gyerekességed meg csak bizonyítod a hülyeségekkel, hogy már "tini" meg 6-osztályos gimibe mész, attól ugyanyannyi éves vagy.
2012. szept. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

tegnap 10:27


Nem azért ugatjuk le mert gyerek, hanem mert olyasmivel foglalkozik ami nagyon komoly dolog, és még egyáltalán nem érett hozzá hogy normálisan kezelje a dolgot és ne álljon fenn annak a veszélye hogy elcseszi valami az egészséges személyiségfejlődését!

2012. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem igaz! 11 lvesen engem is érdekeltek a fiuk, és nem csak divatbol tényleg!! Mondjuk nekem még nem volt szerintem olyan perc az életemben amikor nem tetszett valaki, ugyhogy ennyi.:)

azért az énsem hiszem, hogy mindenkinek van. de, ha igen? ésakkor mivan? neked is lessz várj vagy 2-3 évet, hidd el.:) 13/L

2012. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!