Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem a legmenőbb fiúk tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diamond ♥ kérdése:

Nekem a legmenőbb fiúk tetszenek csak, de ők észre se vesznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizenegy éves vagyok.és a fiúk nem is foglalkoznak velem.A szüleim szerint a fiúk ebben a korban még nem akarnak járni senkivel,de az osztálytársaim közül egy csomónak van pasija.Nem küldök be magamról képet.Mit tegyek?11/L
2012. szept. 1. 17:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

jó,hát gondolom fogják egymás kezét, meg volt puszi

és akkor mi van, ha nekik már volt? nem ez adja meg az értékedet? se a like-ok száma a fb-n, elhiszed?

2012. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

és kit érdekel hogy van nekik egy nyomi kisgyerek? pasija? 11 évesen vannak pasik? xDDD még srácnak sem nevezhetőek


én 11 évesen 150 centi magas voltam és legóztam

2012. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Na jó,azért ennyire nem kell lenézni a 11 éveseket..
2012. szept. 1. 17:20
 14/30 anonim ***** válasza:

nem nézem le őket:)


csak azt mondom nem kell még ilyennel foglalkozni

2012. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Rainbowinthedark ***** válasza:
Nem lenézünk titeket.Csak a többségünk 11 évesen mással volt elfoglalva.én pl.:haverokkal elmentünk ide oda a "város"ban(kis unalmas).mondjuk én meg se szólaljak akit a nagybátyja 12 évesen PokolgéP koncertre vitt...
2012. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a válaszokat:)
2012. szept. 1. 17:35
 17/30 anonim ***** válasza:
Ez nem lenézés, de ebben a korban nem kéne még ilyeneken gondolkozni, bőven ráérsz, semmivel sem vagy lemaradva a társaidtól, ne aggódj! Nekem kb 19 évesen volt elősször barátnőm, és akkor mi van? Ki mondja azt hogy levagyok maradva? Bőven van még időd, az meg hogy csak a menő csávókra buksz, szerintem idővel meg fog változni, én régen mindig nagymellű, aranyos arcú barátnőt akartam, de ahogy idősödtem rájöttem hogy ezek a dolgok korántsem olyan fontosak, sőt!
2012. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem nézünk le de hidd el, jobban jársz ha a maga idejében kezded a dolgokat, az osztálytársaiddal ne törődj, 11 évesen nincs értelme párkapcsolatról beszélni.
2012. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés!!!!! Egy 11 évesnek nagyon ritka h barátja legyen nemhogy mindenkinek! :D Sok hülye meg bekajálta!
2012. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem biztos hogy kamu a kérdés, simán elhiszem hogy ennyire sérültek a mai tizenévesek :(
2012. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!