Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 18 éves, elsős egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves, elsős egyetemista fiú járna egy 16 éves 10. -es gimis lánnyal?

Figyelt kérdés
Vagy ez nagy korkülönbségnek számít? Várjak rá, amíg én is egyetemista leszek, egy egyetemre fogunk járni? Egyértelmű jeleket küldött míg idejárt a gimibe, hogy tetszem neki, de nem történt közöttünk semmi. Fiatal lennék még hozzá? Mennyi az esélye annak, hogy egyetemen összejönnénk, tetszeni fogok még neki akkor? Más fiút nem tudok elképzelni a barátomként, csak őt. Vagy ne is reménykedjek benne? Gimibe sincs sok kedvem menni, mert tudom hogy ő nem lesz ott. Tavaly miatta vártam már annyira a szeptembert, de most meg már a 3 év múlvai szeptembert várom, hogy újra lássam, de addig lehet hogy összefutunk még valahol. Volt már más ilyen helyzetben? Annyira bánom, hogy nem kezdeményeztem még a gimiben, ha lehetne visszamennék az időben is, csak legalább hallanám a hangját.. Nagy butaság lenne felhívni mobilon és nem beleszólni, csak hogy hallhassam a hangját?
2012. szept. 1. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne.
2012. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok.Ő majdnem felnőtt férfi,te még középsulis kis tinicsaj.(ne

vagy érettebb a korodnál) Járhattok de az neki lesz gáz..

2012. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Béca ***** válasza:
Szerintem próbálkozni kell, mert később megbánhatod. Én tudom, mert én is elszalasztottam egy lehetőséget.
2012. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A telefonos ötlet nagyon gáz. Remélem nem látok soha ilyen csajt mint te.
2012. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 8.ossal is :D

f19 gólya

2012. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán!
2012. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!