Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elfelejtett, hgoy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elfelejtett, hgoy tegnap van az evfordulonk,?!

Figyelt kérdés
és vigasztalas helyett :( felhozta azt hogy amikor naluk voltunk , durcis voltam es nem beszeltem vele, ( ez egy felora volt)semmi vigasztalas :(, annyira faj :(
2012. szept. 1. 11:28
 1/8 Hole Hunter ***** válasza:
63%
Egy okos, párját szerető nő tudja jól, hogy a pasik alkalmatlanok az évfordulók megjegyzésére...ezért már napokkal előtte finoman utalnak rá. Mennyivel egyszerűbb, mint megsértődni...
2012. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Miért felejtette vol na el?

Csak nem tartja fontosnak.

2012. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább el kellett volna mondani, utalni rá..esetleg együtt tervezni vmi kis progit, vacsi ilyesmi..Nem értem néhány nőtársamat..egy kapcsolatban kommunikálni kell, nem királykisasszonyként várni arra, hogy a szőke herceged meglepjen mindig valami romantikával...te vettél neki valamit? Terveztél programot? Ez közös "ünnep"! Nem a nőt ünnepli ilyenkor a férfi, persze jól esik 1-1 szál virág, de hát a férfiak ilyenek..néha túl sokat várunk el.
2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ezt a férfiak nem érthetik, h miért esik rosszul

de ne ess abba a hibába, h messzemenő, és téves következtetéseket vonsz le

2012. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Úristen.

Én is mindig elfelejtem a férjem mégsem vág eret magán.

Hány éves vagy? 8?

2012. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a fajta nyivákolás a nem okos, ragaszkodó, fiatal csajok sajátja. NE várd el egy pasitól, hogy emlékezni fog rá, mert nem fog. Nem azért mert megcsal, bántani akar, vagy mert nem szeret, egész egyszerűen csak elfelejti. Ha meg nem házassági évfordulóról van szó, akkor nem is fontos. Nőj fel.
2012. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg híresek a pasik arról, hogy elfelejtik az ilyesmit. Szülinapot is. Én 3,5 éve járok a barátommal, eddig mind a hármat elfelejtette. Nem utalgatok rá, mert mindig kíváncsi vagyok, eszébe jut-e, ha meg nem, csipkelődve odamondom neki, hogy ki kellene engesztelnie. Szokd meg, a pasiknak ezek nem olyan fontosak, mint a nőknek... Legalábbis legtöbbjük sz*rik rá, nemhogy meg is jegyezze. Ha a szülinapod eszébe jut, az már nagy dolog...
2012. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem, hamar elhagy. És nem vesztegeti tovább az idejét ilyen ostoba p.csára.
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!