Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtett az osztálytársam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett az osztálytársam? (többi lent) 13F

Figyelt kérdés

Tegnap chateltem az egyik osztálytársammal, minden rendben volt. Ma reggel újra ráírok. Először azt hittem, hogy csak viccel, de délelőttre kiderült, hogy a barátnőjél talált Googleban v.mi "felejtő bűbájt" és most nem emlékezik rám! Mivel közel áll hozzám, nagyon érzékenyen érint. Elsoroltam vagy 20 közös emlékünket, mégsem emlékezik. Csak rám nem emlékezik azt mondja, mindenki másra igen. Mér Facen is letiltott, mivel nem ismer.

Mi történt? Tudtok valamit erről a "Felejtő bűbájról"?

Előre is köszi! :(



2012. júl. 3. 13:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* Osztálytársnőm, ne értsétek férre! :)
2012. júl. 3. 13:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Avada kedavra!!!!
2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy te hülyítesz minket, vagy téged hülyítenek.:)
2012. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ekkora gyökér. Nem létezik semmiféle bűbáj. Még ha az ezotéria rovatban azt írják h van...

Vagy szivat, és majd idővel azt mondja h csak poén volt, vagy nem akar veled beszélgetni,e zért letiltott, és h ne legyen az h zaklatod h miért tiltott le, ezért jött a bűbáj sztori.

Ne higgy már el mindent. Ez nem a Bűbájos boszorkányok... ez a való élet. Szal ha letiltott, akkor ne foglalkozz vele, ennyi.

2012. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most, hogy itt olvasom ezt... már a nevemet sem tudom... jaj! felejkletek ell írini iszst
2012. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz, gondolom, hogy nincs de ez akkor is szemétség nem? Nagyon jó barátok vagyunk és tudja, hogy szeretem. Arra is van esély, hogy ő is szeret. :(
2012. júl. 3. 13:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülyít téged nyugi ;-)
2012. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. júl. 3. 13:40
 9/12 Pj0tr ***** válasza:

abraka fucking dabra...

Ilyen nincs remélem tudod.

2012. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem lehetséges....jó persze lehet cs hülyít.. de nem biztos :) nekem van 1 bnőm aki elfelejtette a volt pasiját, és máig semmi nemigazán jön be róla semmi.. sztem nem feltétlen hazudik neked. !!!!!!! Főleg ha azt írtad hogy barátok vagytok/voltatok.... szerintem most egy ideig kicsit hagyd békén!! ha hazudik ugyis elmondja egy idő után...
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!