Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még vagy már tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még vagy már tényleg elfelejtett?

Figyelt kérdés
2szer jártam egy sráccal.Két hete lett vége. 1hónapig voltunk együtt.szerettük egymást.azért lett vége,mert ő a hülyeségnek szánt dolgaimat komolyan vette.azt állitotta,h már nem szeret.szakitás utáni szombaton találkoztunk és utána még gondolkozott kettőnkön,de akkor állitolag végleg lezárta.de szerintem féltékeny az egyik haverjára akivel jóba vagyok.a srácnál közös kép volt kint és egyből kérdezte,h kavarunk e.de mikor mondtam neki,h nekem mással alakulgat(ami nem igaz)akkor meg azt mondta,h örül neki.de sokszor meg olyan megjegyzései vannak amiből arra következtetek,h még akarna tőlem vmit.mindig ő ir rám msn-en nagyon érdekli,h mi van velem. az egészbe a vicc,h ezt már eljátszottuk egyszer és akkor azt mondta,h ő már lezárta.de szerintem mot "fél" velem találkozni.fél attól,h újra történe köztünk valami.lehetséges?
2010. okt. 18. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
15 éves...
2010. okt. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem 15évesek vagyunk...
2010. okt. 20. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor 14!

Figyelj.. nem szép dolog szerintem hazudni, jó oké, hogy nem akarsz nyomulni, de akkor inkább ne mondj semmit, mint olyat ami nem igaz. Ebből még tanulni fogsz idővel.. csak annyi kell, hogy legyél őszinte! önmagad! és mondd ki amit érzel..de tényleg..nekem anno egy sráccal azért lett vége, mert nem érezte, hogy szeretem.. nem akartam rá akaszkodni meg semmi és ez lett a vége..tedd amit érzel és jónak látsz

2010. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!