Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki vagy ne? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taylortimothymatthew kérdése:

Írjak neki vagy ne? Ti mit tennétek!?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelöt minden rendben volt a kapcsolatunkal. de valami történt amiröl én nem tudhattam és szónélkül elment/eltünt de kztünk igaz szerelem volt és még most is az van. mikor eltünt szó nélkül ideges voltam és üzenetekben csunyán reagáltam rá és csunyán beszéltem vele amit már bánok, de üzeneteket irt hogy szeret és hogy hiányzok neki de nem mer hozzam jönni megbeszélni a dolgokat mivel eltünésekor csunyán "kiosztottam" mit tegyek ? mit tennétek ?

2012. aug. 31. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj neki facebookon, hisz ott randiztok!
2012. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte látom szemeim előtt, ahogy neve elől eltűnik a zöld korong és örökre eltűnik a chat listáról, az örökkévaló semmiben.
2012. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi úgy látom félre értettétek, ez nem facebokos kapcsolat...
2012. aug. 31. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2012. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért ? :)
2012. aug. 31. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
én biztosan szarnék a fejedre ezek után. :) mégha el is tűnt, ha igazi szerelem volt, akkor nem "osztod ki" csúnyán. mindegy hogy a szomorúság miatt, vagy értetlenségből. ilyet nem csinálunk.
2012. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!