Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivjam/ irjak neki vagy sem?

Figyelt kérdés
A párom féltékeny típus(2 éve együtt vagyunk). Mikor kint tanultam külföldon akkor is volt,de most nagyon,hogy befogadtam 4 napra három srácot és segítek nekik( ugyanarról az egyetemrol jöttek ahol én voltam,már ismertem őket) páromnak időben szóltam,de semmit nem mondott rá...majd mikor hívtam h ismerjék meg egymást inkább szakított velem,h nincs önbizalma és ez volt az utolsó.azóta találkoztunk és beszélgettünk majd írta, h puszinal több is lehetett volna- én másnap írtam ennyi jutott most;)azóta nem írt csak Facebookon likeolta a bejegyzésemet. Hivjam igy? Nem leszek nyomulos? Nem akarom megint elszurni...

#ex #Hívjam vagy se?
2012. aug. 29. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
World first problem. Írj nyugodtan, arra vár.
2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mit írjak? Épp dolgozik...csak érdeklődjek milyen a napja?
2012. aug. 29. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én kicsikartam volna belőle egy őszinte választ. Én se fogadnék be 3 csajt amég a barátnőm, igen-t nem mond rá.

A facebookra én nem sokat adnék. velem is előfordul hogy like-olom valaki bejegyzését (pl ha vicces) akit egyébként utálok. Ha beszélni akarsz vele (facebooktól függetlenül), hívd fel. Meg fogja mondani szerintem ha nincs kedve veled beszélni...

2012. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki,h milyen a napja.de tényleg csak azt irta az milyen és becézett,de hogy holnap mi lesz,meg hogy találkozni akar azt.nem. munkakozben nem akarom hívni,bár 2.perc alatt válaszolt
2012. aug. 29. 23:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszotokat, tényleg várta hogy hívjam, azóta megbeszéltük a dolgokat;)
2012. szept. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!