Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21/N-nek ciki társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21/N-nek ciki társkereső oldalon ismerkedni?

Figyelt kérdés
nagyon szánalmasnak és elkeseredettnek tűnnék?

2012. aug. 31. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én magam részéről annak tartom.De én nagyon egyedi fura figura vagyok,tehát nem gáz.Nyilván nagyon el lehetsz keseredve,ha már ide fordulsz.
2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem nem az.Rengeteg ember ismerkedik ott.Több kevesebb sikerrel.Általában a külsőségek a fontosak.De van pár normális társkereső

F19

2012. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem ciki,de nem a legjobb,hacsaknem farkakról szeretnél képet kapni mindig. a legjobb korban vagy a pasizáshoz inkább légy nyitottabb :) ismerkedj stb. :)
2012. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Aki meg ott fent van, az nyilván nem fog szánalmasnak és elkeseredettnek tartani, mert hasonló szándékkal van ott.
2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogyis!!!Egy csomó ember teszi ezt,egyáltalán nem ciki!Aki azt mondja,hogy ciki az egy barom!
2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy ciki-e, vagy nem... Miért félsz a valódi világtól, a valódi emberektől? Tudom, hogy a társkereső oldalakon sok ember van egy helyen, így az esély nagyobb lehet... De én inkább azt látom ebben, hogy mindenki a könnyebb, személytelenebb utat akarja ezáltal járni...

Mindegy, kár filozofálni ezen...

Nem ciki. Maradjunk ennyiben....

2012. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Nyilván nagyon el lehetsz keseredve,ha már ide fordulsz."


Ennél nagyobb blődséget nem is írhattál volna!!!Ide nem elkeseredett életunt emberek regisztrálnak,hanem egy lehetőség arra,hogy könnyebben találjon párt magának az ember ebben a rohanó világban.

2012. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én elvből nem ismerkedtem ott, olyan az egész mint egy árukirakat, lealacsonyító. A másik dolog, hogy a felhozatal siralmas. Az ott lévő férfiak 99% beteg, aberrált vagy egyszerűen csak pszichopata. Ismerősök, barátok véleménye alapján. Többjüket zaklatták is.

Viszont itt gyakorin van jó pár értelmes ember, én itt ismertem meg a barátnőm, akit nagyon imádok.

2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak azért nem csinálni valamit, mert az ciki. Ugyan már. Ezt szerintem nyugodt szívvel szard le. Ki sszerint ciki, gonzo404 szerint? egy fórumon jól leoltanak? :)) pff ugyan. Mindenki úgy keres társat, ahogy tud. Én szeméyszerint szánalmasabbank tartom azt aki veri a nyálát és úgy brusztol, hogy már nekem égő kb. Nem mindenki spontán jó arc, van aki igen, van akinek lassabb ütem kell, de ez semmikép nem ciki. Én pl nem tudok mit mondani egy lánynak, aki tetszik (minden öteletem, jófejségem elszáll) és inkább gyorsan meglógok, na az ciki. De úgy vagyok vele, ciki vagy nem, that's me.
2012. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nem ciki,nem tudom miért van mindenhol ez a "ciki" korszak kajak 13-14 éves pláza pi..ák csinálják ezt..Felnött nö vagy és ha máshogy nem megy akkor igy kell de azért figyelmes is legyél nehogy egy gyökért találj inkább normális társkeresö oldalakat keress ne ilyen 5000 forint/sms jellegüt mert ott csak jobban farkakat kell hogy nézegess meg gyökérekkel van tele :)
2012. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!