Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Tudom, ezt már 555millióan feltették, de azokra is csak annyit írtak, hogy ez majd jönni fog.Ezzel előrébb nem jutottam úgyhogy légyszíves segítsetek nekem, hogy a nyelvemmel, a számmal, mit csináljak ?:) Előre is köszi a válaszokat!
2012. aug. 30. 23:45
 1/7 panini ***** válasza:
2012. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 panini ***** válasza:
hány éves vagy és milyen nemű? csak kíváncsiságból kérdezem
2012. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát ha majd eljön az ideje hogy csókolózz, akkor gondolom olyan emberrel (nem tudom h fiú vagy vagy lány..) fogsz aki már csókolózott életében :) nekemis nemrég volt az első csókom pár hete és emlékszem hogy én se tudtam előtte mit kell, de gondolom láttál már embereket tv-ben vagy akárhól smárolni úgyhogy így kívülről nem látszik nehéznek.. nemis az igazából annyit kell hogy az ajkaidat a másik ember ajkaira teszed és ahogy nyitod a szád úgy jöjjön ki a nyelved és a másik ember szájába tedd és nyalogasd a nyelvét.. igazából azt kell csinálnod a nyelveddel mint amikor a fagyit nyalod.. csak itt a másik ember nyelvét...:) de igen igazából az a legegyszerűbb módja az elmagyarázásnak hogy majd jönni fog.. nekem se magyarázta el senki mindenki azt mondta hogy majd jönni fog..:) jött is és gondolom nem is csináltam rosszul mert akkor szólt volna a lány ;) F/14
2012. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves kérdező, 14 éves vagyok, és fiú.
2012. aug. 31. 00:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ de még annyit le tudsz írni, hogy a nyelvem meddig dugjam be a szájába, és mit csináljak közbe?:)
2012. aug. 31. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
te most magadnak irtál vissza? :D nem vagysemmi öreg xD
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

1. Fejeld le!

2. Verd ki az összes fogát, mert csak akadályoz!

3. Tépd ki a nyelvét, hogy legyen hely a tiédnek!

4. Folyasd át az összes nyáladat, és ételmaradékot a szájába!


Elég addig ameddig összeér a nyelvetek,de lehet beljebb is csak ne nyomd le a torkán mert a szádba rókázik szóval ha bent van a (nyelved) az óramutató ellenkező irányába körözz azaz balról jobbra :D

2012. szept. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!