Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,még soha nem volt részem ebben az élményben,de hamarosan lesz,és nem akarom elrontani a lánynak ezt a pillanatot.

2012. aug. 20. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nézd ezt végig, az ne zavarjon, hogy csak lányok vannak benne: [link]

ebből lehet bőven ötletet meríteni :D

2012. aug. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak ketten, autodidakta módon, tapasztalatból lehet megtanulni. Menni fog, nyugi!! Egy idő után biztosan nem lesz rád panasz.
2012. aug. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mit kell ettöl fosni...xD basszus ha csinálni fogod akkor fogod tudni mi a dolgod no para :D
2012. aug. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja-ja! Jól mondja az előttem szóló.

Nyisd ki a szád azt csináld! Régen se könyvből tanultak csókolózni meg dugni.

2012. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem.nemrég volt az első csókom. Nagyon paráztam tőle de nem történt semmi rossz. És ne aggódj amiatt, hogy elrontod, mert nekem a barátom azt mondta az első csók után, hogy ha nem mondtam volna, hogy csókszűz vagyok, akkor föl se tűnt volna neki.

Nekem nem volt semmi "baj", de már hallottam sokszor, hogy elrontották az első csókot. És akkor mi van? Utána bele is jöttek.

Mondom, én is nagyon paráztam az első csók miatt és vagy ezer ilyen kérdést kitettem. És tudod, mit segített? Semmit. És azért nem segített, mert amikor láttam, hogy a barátom meg akár csókolni, akkor mindent elfelejtettem.

Bocsi, de most mondok egy sablonos szövegét: Majd jön magától

15/L

2012. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!