Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ismerkedik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik mindenki msn-en, és miért vannak ennyire kiakadva ha nem jön össze?

Figyelt kérdés

Sorry, lehet hogy f*sznak tartatok majd, de nem érdekel... Nézegetem ezt az oldalt, és ki vagyok akadva, mert nagyon sok ilyet látok, hogy "Mit tegyek?" stb... és mindegyikben szinte azt írják le, hogy msn-en beszélgetnek napi több órát már több hete, és még élőben nem találkoztak, és jajj... Csak én tartom így hogy nem msn-en kell ismerkedni? Az rendben van hogy msn-re felveszi, és megbeszélnek egy találkát, de hogy több héten keresztül csak msn-en... pff. gusztustalan.... megértem ha valaki fél leszólítani egy lányt, vegye fel msn-re... de beszéljenek meg minél előbb egy találkát... azt is megértem hogy fél az első találkozástól, de nem olyan nehéz az...


"Szia, hogy vagy?

Milyen volt a napod?

Csináltam pár képet,

Mindjárt megkapod.

Tök hepi vagyok és nyomok

Egy szmájlit neked,

Olyan kényelmes így veled.


Új századunk hajnalán

Már az sem baj talán,

Ha nem értesz a másik nemhez.

Ülj le a számítógéped elé,

Ide nem kell sárm és nem kell lé,

Hidd el, itt tényleg nem veszthetsz.


Hitess el mindent magadról, hazudjál

Őszintén és jól, tiéd lesz a főnyeremény.

Miután összejöttetek, online majd

Mindent megtesztek és íme

Itt van az eredmény:


Egyszerű élet, te is ezt kérted,

Neked is nekem is tökéletes,

Szeretjük egymást, megértjük egymást,

Találkozni meg felesleges.


Refrén:

Online élem az életem,

Könnyebben megismersz engem,

Instant élet, így nem félek,

Gátlás nélkül könnyebb tényleg,

Gyere és beszélgess velem.


Most szomorú vagyok,

Mert szakított velem,

A kapcsolatot bontotta,

Pedig érzem, ez igazi szerelem.

Üres a beérkezett mappa,

Nem jött még új üzenetem, lehet,

Hogy megölöm magam, vagy

Kikapcsoltatom az internetem."

Fekete Teve - Onlány dalszöveg


Remélem lesznek akik megértenek, és hasonlóképp gondolkodnak...


2009. júl. 27. 01:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet msnen ismerkedni, de csak annyira, ahogy a kérdező is leírta, felveszem, megbeszélem vele a találkát, aztán onnantól élőben megy a dolog. Nekem egy ilyen kapcsolatom volt, fórumon ismerkedtünk meg, felvett msnre, élőben nem is láttuk még egymást előtte, de nem kezdett el rögtön msnen udvarolni, hanem pár hét beszélgetés után randiztunk, és utána rendszeresen találkozgattunk. Sajnos azóta vége lett, de egyáltalán nem azért, mert msnen ismerkedtünk meg.
2009. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

ha valahol, valami oldalon meglátod egy srácot, aki szimpatikus lesz, akkor

1. a levelezés lassú folyamat

2. nem fogok vele rögtön találkozni, mert lehet, hogy ha beszélek vele, akkor máris nem lesz olyan szimpatikus.


MSN le lehet szűrni, ki mennyire normális. meg lehet tudni a nézeteit a világról. meg lehet róla tudni alap dolgokat. amik hasznosak lehetnek. és nem az van, hogy ha találkozok vele egy levél után, akkor fél óra után mennék haza, mert annyira nem tetszik a személyisége. ilyen kínos dolgokat ki lehet küszöbölni vele. én a mostani barátommal mielőtt találkoztunk, kb 3-4 hónapot msn-en beszélgettem. és a találkozás után sem jöttünk még össze egy évig. csak később szerettem bele... most múltunk 20 hónaposok. de hetente 4szer találkozunk, és beszélünk msn-en is.


nem tudom, mire gondolsz, én még nem találkoztam olyan emberrel, akik neten járnak... max a távkapcsolatban élők. de az ilyen dolog úgysem tud hosszú lenni. mármint a neten járás. szóval...

2009. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom... én nem tudok msn-en beszélgetni... 17 éves vagyok, és elmondhatom magamról hogy szeretnek azok, akikkel eddig megismerkedtem... viszont csomószor megkaptam, hogy milyen bunkó vagyok msn-en... pedig én nem akarok az lenni, de msn-en nem vagyok olyan mint élőben... meg egyáltalán, mit lehet msn-en beszélgetni... eddig egyik bnőmmel sem tudtam, mert nem tudok miről... elmondom mit álmodtam, meg ha történt valami értelmes dolog velem aznap, meg küldök neki zenét, aztán ennyi... meg hogy mikor találkozunk persze... de egyszerűen nem tudom hogy msn-en hogy lehet beszélgetni... hál isten szobatársam is ugyanez a típus... szal van ki megért... egyszerűen nem megy, és nem értem hogy msn-en hogy lehet megtudni a másikról fontos, alap dolgokat... sztem akkor ismered meg az ember ha személyesen beszélsz vele... és ha az első találkozáson nem szimpatikus, akkor mivan? olyan ciki lenne? sztem egyáltalán nem az... max volt egy potyautad, de ha másnak nem tapasztalatszerzésnek tökéletes volt, és megspóroltál magadnak több óra felesleges írkálást msn-en...
2009. júl. 29. 00:33
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

1. én szívesen írogatok. és a potyaút és a potyatalálkozás van annyi idő, mint pár óra msn.


2. élőben hogy kérdezed meg? "szűz vagy még?" "mit gondolsz x filmről?" "szeretsz bulizni?" "szereted az állatokat?" "mik a terveid a jövőre nézve?" "jó kijössz a családoddal?"

no. msn-en is pont így kell megkérdezni.


3. nemakarásnak nyögés a vége. aki nem szeret msn-ezni, nem fogja tudni önmagát adni, mert alapból nyögvenyelősen ül neki.


4. én is 17 vagyok, lány, és nem érzek magamban annyi önbizalmat, hogy leszólítsak valakit. no meg ha leszólítok valakit, az külső alapján történik. a normális és hosszú kapcsolat titka pedig elsősorban nem a külső.


5. mivel én nem vagyok olyan, akiért megfordulnak az utcán, ezért a személyiségemet jobb szeretem előbb megmutatni, mint az arcom. és ez neten lehetséges. ha valakinek így tetszem, mert az az első benyomása rólam, hogy aranyos, kedves vagyok, nem pedig az, hogy de nagy az orra, akkor már van egy alap, és ha meglát élőben, kevesebb az esély, hogy elküld a fenébe. (akár párkeresési célról, akár barátkozásról beszélek. és minden konkrét dolgot példaként mondtam)


és végül 6. vannak témák, amikről élőben nekem kínosabb beszélni. neten könnyebb leírni.

2009. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Annyiban egyetértek a kérdezővel,hogy ha valaki már 5 hónapja "jár" vkivel msn és még élőbe nem találkoztak...nah az télleg már nagyon gáz.


Viszont a 00:15-el értek igazán egyet!


Ugyanis nem úgy kell csinálni a dolgokat hogy felveszitek egymást msn-re és 1-2 óra múlva már tali mindenféle beszélgetés nélkül.Hanem legalább pár napnak el kell telnie hogy kiismerjétek egymást kívülről,belülről.És ha szimpatikusnak tűntök egymásnak akkor érdemes találkozni.Ha meg nem akkor kár fáradni.

2009. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Az msn es,netes ismerkedés azért is jó mert:


-Mert az is tud ismerkedni akinek kevesebb az önbizalma.

-Mert olyanokat is meg lehet kérdezni a másik féltől melyet esetleg élőbe kínosabb lenne.

-Mert az élőben ismerkedéskor a másik fél először a külsőt veszi észre,ami lehet hogy nem éppen olyan megnyerő elsőre mint a belső.Ellenben a netes ismerkedéskor a belső kerül előtérbe.Márpedig egy hosszú párkapcsolat alapja főként a 2 fél közötti belső összhangon múlik és nem a külső tökéletességén.

-Mert mivel az netes ismerkedés személytelen ezért egy visszautasítás is könnyebben lecsúszik az ember torkán.Mint ha élőbe aláz porig egy fiú vagy lány az elutasításával és ennek megindoklásával.

-Mert manapság a normálisabb,értékesebb,komolyabb kapcsolat kialakítására érdemes lányok az interneten keresnek társat.Nem pedig a diszkókba kelletik magukat és a pláza WCjében szopják le a hímeket.

-Mert nagyobb a valószínüsége hogy nem olyan lányt fog ki az ember akinek 16-17 évesen már volt 50 pasija és a kerület összes hímvesszőinek spermája az ő pinájában összpontosul.(Én az ilyet nem is tekintem nőnek,sőt embernek se)

Vagy nem olyan fiút fog ki a lány aki arra hajt hogy csak megdugja és dobja,mint egy használt papírzsebkendőt.


És még folytathatnám a sort de felesleges.....

2009. júl. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


20 éves fiú vagyok, és nagyon sok véleményem van az Msn miatt erről a kérdésről!


Először is az első dolog az, hogy ugyebár nem mindenki ismerkedik buliban. Az otthonülős lányok és srácok máris kirekesztettek. Nemde?


Szóval azoknak, akiknek nem jön be a disco, a nagy hétvégi bulik, mert eleve nem is szeretik az ottani zenéket, gondolok magamra, mert death metalt hallgatok, nem pedig Tiesto szószt mustárral, azaz az olyanok mint én, és azok, akiknek nehezére megy az ismerkedés, azoknak az Msn nem rossz ismerkedésre!


Kitérek most a kérdező problémájára!

Ugyebár Ő azt nem érti, miért kell hónapokat tölteni az msnen, holott már lehetne randi is. IGAZA VAN. Engemet is idegesít a dolog. Megismertem tavaly egy lányt, tetszett is, majd 1-2 hónap után megpróbáltam befűzni. 40 km lehetett köztünk, de akármit mondtam, javasoltam, csak kifogásokat keresett, hogy nem ér rá. Ha annyira nem akart semmit, akkor miért éreztük olyan nagyon egymás társaságát?


Ami egyenesen röhejes: felveszek egy csajt, rögtön kér egy képet, és annyiból el tudja dönteni a felállást, hogy látott 1 darab képet rólam válltól felfelé... ráadásul igényes képeket készítek magamról, mindig a legjobbakat küldöm el. Miután látta a " pofám ", már mindegy mit írok a csajnak, mert már közben zenét hallgat, mások is írnak neki... most szar az Msn szerintem... ebből a szemszögből nézve.


Aztán meg valljuk be, nagyon sokan párkapcsolatban élnek, és az Msn az egyetlen egy kommunikációs lehetőség a csevegésre, ami költséghatékony, és modernebb is.

De itt most nem ez a kérdés, hanem az elhúzott randik. Ebből azt vezettem most le, hogy az Msn nem elsődleges dolog a kapcsolatban, nem szabadna első helyen lennie, csakis egy kiegészítő dolognak, de sokan erre építenek máris.


Már sírok a röhögéstől, mikor egy hülye csaj elkezd engemet kiosztani az Msn-en, hogy hogy merek beszólni neki, (miután már nem bírtam nézni, mennyire el van magától szállva ) és ez akkora nagy megbocsájthatatlan bűn, hogy azonnal " letiltást, partnerlistáról eltávolítást " kapok bűnömre :DDDDD LOL.

NA EZEK A CSAJOK AZ IGAZI RIBANCOK.


Amióta van msn, azóta feleslegessé váltak a bemutatkozások a közösségi oldalakon és társkereső oldalakon is...


" Ha meg akarsz ismerni, vegyél fel msnre! "......


Összefoglalva az egészet, azok a csajok, akik elsőre egy msn-en küldött képről alkotnak véleményt, azokat nagyon tudom sajnálni, mert tartalmatlan jövőjük lesz.


Akik csak húzzák mások agyát az msnen, de közben soha nem akarnak találkozni az illetővel, azok is elmehetnek a francba.


Végül meg azok, akik még fel is vannak háborodva, hogy miért törölte őket a pasi, azoknak szívemből remélem, hogy nem lesz többé előfizetésük internetre, és megszakad egy álmuk, másnapra meg öngyilkosok lesznek.


Köszönöm. A kérdezőnek adok igazat, és valahány embernek.

2009. júl. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, én is msn-en ismerkedek legtöbbször. Élőben elég zárkózott, és csendes vagyok, ezért nekem ez így jól is jön. De nem én vagyok a hibás érte, hogy felvesz egy srác msn-re, és hetekig nem hív talizni. És nehogymár nekem kelljen elhívnom, csaj létemre.:D

Szerintem az msn-es ismerkedések is sülhetnek el jól, és én pl sokat köszönhetek az msn-nek, mert ha nem lenne msn, akkor valószínűleg egy senki lennék a suliban, meg bármilyen más társaságban. Nem lennének barátnőim, barátaim.

Azzal viszont egyetértek, hogy hónapokig nem szabad húzni egy msn-es "kapcsolatot" tali nélkül. Bár most én is ilyen helyzetben vagyok.:D Felvett egy srác, tökhelyes (már láttam 1-2x élőben), és msnen tökjófej, de nem hív talira. Én meg nem fogom elhívni, mert nem.

Azzal viszont teljes mértékben egyetértek, hogy úgy nem lehet járni valakivel, hogy nem is taliztak, csak msnen keresztül ismerkedtek.:D Az kicsit gáz.

De azért lássuk be, a csúnyácska emberkék nem nagyon tudnának msn nélkül meglenni, mert egy srác/csaj nagyon ritkán áll le beszélgetni egy csúnyácska sráccal/csajjal. Merthogy egyre inkább több az olyan ember, aki a külsőt teszi előtérbe a belső helyett. Az msn segítségével legalább van esélyük nekik is ismerkedni.

16/L

2009. júl. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
én meg azt mondom, hogy van értelme minél előbb élőben találkozni... egy emberről nagyon sok mindent meg lehet tudni a cipőjéről, a járásáról, az öltözködéséről és a szeméről... ebbe a 4 dologban minden benne van... ha félénk vagy? menj oda egy olyan emberhez, aki ugyanolyan félénk.. meg lehet állapítani ebből a 4 dologból... ha disco-s lányt/srácot akarsz aki szeret bulizni... azt is fel lehet ismerni...ha emo-t akarsz, ha deszkást akarsz, akárkit... és szerintem igenis fontos, hogy először külsőleg megtetszen, mert ha nem tetszik, akkor max nem megy oda hozzá... ha a másik félnek nem tetszik? akkor megmondja hogy nem vagy az esetem... nemtudom sokan miért úgy fogják fel ezt mint egy porigalázást... neked sem tetszik minden lány/fiú nem így van? hát akkor meg? nemtudom mit kell ezen annyit parázni..
2009. júl. 29. 10:49
 30/35 anonim ***** válasza:

hát ha külső alapján kellett volna megismerkednem a mostani barátommal, hát bizony sosem ismerkedtünk volna meg, mert nem volt az esetem.


előbb a személyiségét ismertem meg, és abba szerettem bele. utána kezdtem el meglátni benne azt, hogy jól néz ki. ez van. ha ennyire nem szereted az msn-t, akkor ne járj föl, hanem ismerkedj élőben. az msn-t meg hagyd meg annak, aki szereti, és ne szóld le őket.

2009. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!