Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ismerkedik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik mindenki msn-en, és miért vannak ennyire kiakadva ha nem jön össze?

Figyelt kérdés

Sorry, lehet hogy f*sznak tartatok majd, de nem érdekel... Nézegetem ezt az oldalt, és ki vagyok akadva, mert nagyon sok ilyet látok, hogy "Mit tegyek?" stb... és mindegyikben szinte azt írják le, hogy msn-en beszélgetnek napi több órát már több hete, és még élőben nem találkoztak, és jajj... Csak én tartom így hogy nem msn-en kell ismerkedni? Az rendben van hogy msn-re felveszi, és megbeszélnek egy találkát, de hogy több héten keresztül csak msn-en... pff. gusztustalan.... megértem ha valaki fél leszólítani egy lányt, vegye fel msn-re... de beszéljenek meg minél előbb egy találkát... azt is megértem hogy fél az első találkozástól, de nem olyan nehéz az...


"Szia, hogy vagy?

Milyen volt a napod?

Csináltam pár képet,

Mindjárt megkapod.

Tök hepi vagyok és nyomok

Egy szmájlit neked,

Olyan kényelmes így veled.


Új századunk hajnalán

Már az sem baj talán,

Ha nem értesz a másik nemhez.

Ülj le a számítógéped elé,

Ide nem kell sárm és nem kell lé,

Hidd el, itt tényleg nem veszthetsz.


Hitess el mindent magadról, hazudjál

Őszintén és jól, tiéd lesz a főnyeremény.

Miután összejöttetek, online majd

Mindent megtesztek és íme

Itt van az eredmény:


Egyszerű élet, te is ezt kérted,

Neked is nekem is tökéletes,

Szeretjük egymást, megértjük egymást,

Találkozni meg felesleges.


Refrén:

Online élem az életem,

Könnyebben megismersz engem,

Instant élet, így nem félek,

Gátlás nélkül könnyebb tényleg,

Gyere és beszélgess velem.


Most szomorú vagyok,

Mert szakított velem,

A kapcsolatot bontotta,

Pedig érzem, ez igazi szerelem.

Üres a beérkezett mappa,

Nem jött még új üzenetem, lehet,

Hogy megölöm magam, vagy

Kikapcsoltatom az internetem."

Fekete Teve - Onlány dalszöveg


Remélem lesznek akik megértenek, és hasonlóképp gondolkodnak...


2009. júl. 27. 01:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
82%

Én a kérdezőnek adok igazat!

Valaki ezt írta:

"Aki nem olyan jódumás, egyből leveszem e lábáról típus, s esetleg zavarba tud jönni, az nehezebben ismerkedik élőben."


Hát mondjak valamit? Ma rha nehéz élőben ismerkedni, először odamenni egy lányhoz! Igen, pi szok nehéz! És a legtöbbször el is csesztem, mert hülyeséget beszéltem, mert zavarban voltam, de nem azt tapasztaltam h el lettem volna küldve a fenébe, hanem utólag, miután összejöttünk, a leányzó szerint sokkal eredetibb volt, ugyh csak plusz pont volt még a bénázás is, az igyekezet látta és az a fontos, nem a "nagy duma, sárm, meg csajózós nagymenő feeling". Ez is azt bizonyítja h a való életből kevés a tapasztalatotok gyerekek....Szerintem! Nekem ez jött be legalábbis, így sikerült.

Én is azt mondom egy férfiba legyen már annyi h élőben játsza le a dolgot! Megijed az ember, meg mondom h nem könnyű, de meg kell próbálni; és igen: nagyon gáz h a mai fiúk többsége ilyen ellágyult kis pu hapö cs, aki játsza az agyát mindenhol, de ha egy lánnyal beszélni kell, akk elbújik az msn mögé egyből....Megharap az a szegény lány aztán amputálják miatta a karodat, vagy mi????

2009. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%

"Semmi közöd hozzá,hogy más,hol ismerkedik!!!!!!Problémát vessél fel,ne ilyen baromságokat!"


Semmi közöd hozzá, hogy más milyen kérdéseket tesz fel!!!!!! Válaszolj a kérdésre, ha tudsz, ne pedig csak offolj!

2009. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%

Hát basszus, én is mondok vmit. Ma, a lányok közül, legalábbis a korombeliek 10-ből 9 ilyen plázacica, vagy, ilyen agyonszolizott, lassan már afroamerikainak kinéző p*csa. Már elnézést. Ezek csak arra mennek rá, hogy mennyi pénzed van, és azt nézik egyből, hogy hogy nézel ki. Meg se akarnak ismerni, ha nem olyan vagy, mint amilyenek a mai csávók, akik mind egy kaptafára mennek, követik egymás idióta divatát, etc... Iszonyatosan nehéz olyan lányt találni, aki még mindig szeret beszélgetni, aki nem azt nézi meg először mennyi a pénzed, aki 3 értelmes mondatnál többet is ki tud nyögni, akinek legalább két mondatában nincs benne a "csicska", "szoli", "shoppingolás", stb. szavak. Én nem a társkereső részét pártolom az MSN-nek, hanem, azt, hogy jobban megismerhessék egymást az emberek. A mai chat-ek? Na azokról jobb szót se ejteni. Iszonyatos mennyire elcsesződtek. Talán 5-6 éve voltam utoljára komolyabban chaten, mert annyira undorodom tőle.

Első válaszoló vagyok...

2009. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó

Tök röhejes, hogy ennyire általánosítod a mai lányokat. Vannak ilyenek is, amiket leírtál, de ne mondd már, hogy mindenki ilyen. Nyilván a felszínes embereknek jut az ilyen, akik elsőnek a külsőt nézik meg. Miért másabb msnen beszélni a csajokkal, mert látatlanban azt adsz be nekik, amit akarsz? Az első találkozásnál (na jó, talán nem az első randin, hisz akkor még játszhatod a pénzes menő pasast, aztán a második randin kiürül a zsebed) úgyis kiderül milyen ember is vagy valójában. Talán, ha vennéd a fáradtságot és egy egyszerűbb, természetes lányt is megpróbálnál megismerni, nem érnének ilyen csalódások.

2009. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó válaszoló: én nem általánosítottam, azt mondtam, hogy kevés az olyan, aki nem olyan. Legalábbis a korombeliek közül.

"mert látatlanban azt adsz be nekik, amit akarsz?" - Ne magadból indulj ki kérlek! Miért mondanék mást, mint a valóság? Úgyis kiderül, majd, ha találkozunk, minek hazudni? De ha nem is derülne ki, akkor se hazudnék, nem mondanék valótlant, mert nem vagyok olyan ember. Ha ismerkednék, akkor is, mindent elmondanék magamról, őszintén! Tudom, hogy a mai világban, ez ritka. Sajnos. De ettől még én ilyen ember vagyok, s nem mondanék valótlant. Értelme se lenne. Ilyen szempontból elég őszinte embernek tartom magam.

2009. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%
Én nem indultam ki magamból, mivel gyűlölöm az msnt, és különben is "kinőttem" már ebből. Csak nem látok logikát ebben. Nem lehet személyesen ismerkedni, mert nagyon sok lány felszínes, anyagias stb. Szerintem ez többnyire külső alapján lejön, nyilván egy ilyenhez oda sem mész (ha mégis ez a típus jön be az pech). Akiről nem ezt gondolod azzal megpróbálhatsz személyesen is beszélgetni (max kiderül, hogy nem egy hullámhosszon vagytok). Ugyan annyi az esély, hogy elutasít mint msn-en. Sőt, szerintem személyesen könnyebb ismerkedni. Nyilván nem egyedül indulsz el, hanem társasággal, a lányok szintén nem magányosan járnak. Szerintem nem olyan nehéz szóba elegyedni két társaságnak. Nem tartom magam sem öregnek, sem koravénnek, de tényleg fura, hogy a mai "fiatalok" már csak így tudják elképzelni az ismerkedést. Nekem pl 10 éve eszembe nem jutott volna neten keresgélni pasit. Tényleg az elmondásodból az jön le, hogy a hülye p.icsák mozdulnak ki csak otthonról, a normális lányok, meg otthon töltik minden szabad percüket és msneznek.
2009. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
örülök hogy ennyien egyetértenek velem, meg annak is hogy ennyien nem... csak az a fura, hogy mikor még nem volt msn, akkor is mindenki megtalálta a párját... miben változott meg a világ az msn megjelenésével? talán csökkent a fiúk bátorsága és önbizalma? az nem az msn hatása... az annak a hatása hogy egész nap gépeznek, és nem tudnak tapasztalatot szerezni.. bevallom, én egész nap fent vagyok msn-en, akkor sem jelentkezek ki ha elmegyek itthonról, mert ha valami fontos dolog van, vagy meg kell beszélni este merre megyünk el, arra az msn tökéletes... jó persze ilyen melegben én sem szívesen megyek le deszkázni, mert sokkal hamarabb elfáradok, és jön a "de jó lenne most otthon a hűsben..".. és én nem az msná-es ismerkedést ítélem el, bár nem értem hogy ott hogy lehet a másikat megismerni, és csak azt mondtam, hogy azért 1-2 nap után már kéne találkozni, nem hetekig, hónapokig csak msn-en, és ki vannak akadva hogy "most akkor nem szeret ha msn-en ezt csinálta?".. pff... hányinger
2009. júl. 27. 15:48
 18/35 anonim ***** válasza:
77%
"csak az a fura, hogy mikor még nem volt msn, akkor is mindenki megtalálta a párját..." - Akkor még egy kicsit más világ volt... :)
2009. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
hát..nem értelek!!Mi a barátommal msn-en ismerkedtünk meg...és már lassan 1 éve járunk..
2009. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
nem érted.. nem az msn-es ismerkedésre vagyok kiakadva, igazán az bosszant fel, hogy ilyet is láttam hogy 1 éve msn-en beszélget a lánnyal és még nem találkoztak, és szerelmes, és msn-en megkérdezte hogy járnak-e... erre nehogy azt mondd hogy nem gáz..
2009. júl. 28. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!