Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ismerkedik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik mindenki msn-en, és miért vannak ennyire kiakadva ha nem jön össze?

Figyelt kérdés

Sorry, lehet hogy f*sznak tartatok majd, de nem érdekel... Nézegetem ezt az oldalt, és ki vagyok akadva, mert nagyon sok ilyet látok, hogy "Mit tegyek?" stb... és mindegyikben szinte azt írják le, hogy msn-en beszélgetnek napi több órát már több hete, és még élőben nem találkoztak, és jajj... Csak én tartom így hogy nem msn-en kell ismerkedni? Az rendben van hogy msn-re felveszi, és megbeszélnek egy találkát, de hogy több héten keresztül csak msn-en... pff. gusztustalan.... megértem ha valaki fél leszólítani egy lányt, vegye fel msn-re... de beszéljenek meg minél előbb egy találkát... azt is megértem hogy fél az első találkozástól, de nem olyan nehéz az...


"Szia, hogy vagy?

Milyen volt a napod?

Csináltam pár képet,

Mindjárt megkapod.

Tök hepi vagyok és nyomok

Egy szmájlit neked,

Olyan kényelmes így veled.


Új századunk hajnalán

Már az sem baj talán,

Ha nem értesz a másik nemhez.

Ülj le a számítógéped elé,

Ide nem kell sárm és nem kell lé,

Hidd el, itt tényleg nem veszthetsz.


Hitess el mindent magadról, hazudjál

Őszintén és jól, tiéd lesz a főnyeremény.

Miután összejöttetek, online majd

Mindent megtesztek és íme

Itt van az eredmény:


Egyszerű élet, te is ezt kérted,

Neked is nekem is tökéletes,

Szeretjük egymást, megértjük egymást,

Találkozni meg felesleges.


Refrén:

Online élem az életem,

Könnyebben megismersz engem,

Instant élet, így nem félek,

Gátlás nélkül könnyebb tényleg,

Gyere és beszélgess velem.


Most szomorú vagyok,

Mert szakított velem,

A kapcsolatot bontotta,

Pedig érzem, ez igazi szerelem.

Üres a beérkezett mappa,

Nem jött még új üzenetem, lehet,

Hogy megölöm magam, vagy

Kikapcsoltatom az internetem."

Fekete Teve - Onlány dalszöveg


Remélem lesznek akik megértenek, és hasonlóképp gondolkodnak...


2009. júl. 27. 01:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem meg ba*dmeg a versedet. :) Most lehet, hogy tiltani fognak, de nem érdekel. Igenis, lehet MSN-en is ismerkedni. Tudom, az ilyen magadfajta, "csakazajó amit te mondasz és teszel, semmi más" típusú emberek nem értik ezt meg, nem is fogjátok. Nem is pocsékolom ilyenekre a szót, csak kiakasztott amit írtál... Elmehetsz a fenébe!
2009. júl. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%

MSN-en már csak azért is jó, mert ha beég az ember, akkor sem olyan égő, mint élőben.

Ettől függetlenül azért van valami a mondandódban:).

2009. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

az 1 hsz-nak

Sztem te is ilyen msn-es emberke vagy, és most ahogy leírtam rájöttél hogy ez milyen gáz, azért vagy kiakadva, mert szarul érzed magad ez miatt

2009. júl. 27. 01:28
 4/35 anonim ***** válasza:
55%

én csak azt az egyet nem értem,hogy miért ítéled el a netes ismerkedést ennyire,nekem pl bejött és mi sem találkoztunk egy hét után.Hónapok teltek el és már 7 hónapja tart a kapcsolat.És nagyon boldog vagyok Vele.

Attól,hogy itt vannak erre vonatkozó kérdések is,miért normál ismerkedésre vonatkozóak is vannak.mindenhol merülhetnek fel problémák:S!

Ez a te véleményed,de senki nem kérte,hogyha nem akarod akkor is ismerkedj neten.Ez csak rajtad áll.

2009. júl. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok: nem, nem vagyok MSN-en ismerkedő ember. De: azért vagyok úgy kiakadva, mert nem tudod megérteni, hogy nem minden szép és jó a mai világban. Aki nem olyan jódumás, egyből leveszem e lábáról típus, s esetleg zavarba tud jönni, az nehezebben ismerkedik élőben. Nem azt mondom, hogy nem kell találkozniuk, hanem azt, hogy kell egy kis idő, amíg megmutatja, hogy ki is ő, hogy utána ne érje a másik felet meglepetés, hogy a másik fél is megismerhesse őt, hogy ne kelljen összevissza bénáznia, vagy ha mégis, akkor a másik fél számítson erre, és ne legyen annyira kínos. Érted miről beszélek?
2009. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
63%
Semmi közöd hozzá,hogy más,hol ismerkedik!!!!!!!!!!Problémát vessél fel,ne ilyen baromságokat!Senkit nem érdekel,hogy neked erről mi a véleményed én 5 éve vagyok BOLDOG feleség netes ismerkedés volt pedig.De rossz nekem:P!!!
2009. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem félreértettétek a kérdezőt!ő nem írta,hogy baj lenne a netes kapcsolatfelvétellel!hanem az a gáz hogyha megvan a kapcsolat akkor hetekig,hónapokig CSAK MSN en tartják a kapcsolatot és nem találkoznak személyesen!Amúgy tényleg gáz amikor elsírják "felvett msn-re tök jó volt de már egy napja nem ír pedig be van jelentkezve már nem szeret?"na ettől engem is kiráz a hideg!
2009. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
ez a mai vilag a real life telejsne hatterba szorul :) onbizalom hiany batortalansag..
2009. júl. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
néha jó az az msn, nemtom nekem oldottabbá teszi a hangulatot, és feltok olyan témákat is hozni amikről élőben nem szivesen beszélnék:D hosszú távon persze nemjó, főleg egy kapcsolatban, eddigi tapasztalataim ezt bizonyitják sajnos .. volt olyan barátom akivel annyit beszéltünk msnen h élőben már nem igazán tudtunk ujat mondani egymásnak..
2009. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%
Én teljesen egyet értek a kérdezővel. Sokáig abban a tévhitben voltam, hogy az msn, skype arra való, hogy olyan ismerősökkel, akikkel nem tudok túl sűrűn összefutni tartsam a kapcsolatot (nekem mikor egy barátnőm külföldre költözött ezt a módját választottuk a beszélgetésnek, mert a telefont nem győztük volna fizetni), de rákellett jönnöm, hogy sokan társkeresőnek használják (ezért inkább bese lépek már). Én nem azt ítélem el, ha valaki neten ismerkedik (bár én nem tudnám elképzelni). De szerintem, ha csak haverokat akarok szerezni arra ott a chat.hu, ha párkapcsolatra vágyok arra ott vannak a társkereső oldalak. Nem kellene keverni a dolgokat. Egy időben sokat lógtam chaten (nyáron leállunk a munkával, csak ügyeletet tartunk, valamivel el "kellett" ütnöm az időt), de már ott is ezzel a rohadt msn-nel jöttek. Sokszor nem tudnak mit mondani már egymásnak, de erőltetik a "beszélgetést". Nekem tizenéves koromban eszembe nem jutott volna a nyári szünetemet a gép előtt tölteni, mindig feltaláltam magam és tudtam ismerkedni.
2009. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!