Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok egy olyan sráccal akibe nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Még csak beszélni is alig beszéltem vele. Szimpatikus, szívesen megismerném. Előfordult már, hogy megdobogott a szívem a közelében. Izgulok a társaságában. Érdekel, hogy tetszek-e neki, vagy ő is szívesen megismerkedne-e velem. Viszont nem vagyok belezúgva. Tavaly is többször álmodtam már vele. Az egyikben például csókolóztunk. Mostanában mivel nemrég találkoztunk, megint elég sokat álmodok vele. A mostaniakban csak megölelt. Miért álmodok ilyet? 16/L
2012. aug. 28. 22:51
 1/6 anonim válasza:
Szerintem belezúgtál, csak félsz bevallani magadnak!
2012. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én pedig olyan sráccal álmodok, akit oan szinten nem ismerek, hogy a nevét se tudom :S pedig szívesen megtudnám a nevét, és szívesen megismerném...

vagy 5x láttam a srácot így futólag, fürdőben :D csak mindig annyira jófej volt velem

lehet h te is azért álmodsz vele, mert jófej veled :D

és a tudatalattid járna vele :)

vagy nemtom

2012. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet hogy pont a te képedre veri a farkát !
2012. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És én miért nem álmodom azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok?
2012. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon egyszerű. vagy mégse.

Az agy egy mocskosul bonyolult valami. Ha tetszik, akkor akarva akaratlanul gondolsz néha rá.

Namármost, az álmok úgy keletkeznek, hogy ha nem alszol nyugodtan (valami zaj, vagy idegesség, vagy betegség, rosszullét stb miatt) akkor az ébrenlét során "rendezett" emlékek, pillanatok az agyban elkezdenek kavarogni (mint amikor a szülők nyaralni mennek, ez alatt a gyerekek felügyelet nélkül káoszba bulizzák a házat).

Én pl amikor sokat játszottam a GTA 3-al, álmodtam olyat hogy a játék utcáin menekülök...

Szóval az agy tud elcseszett dolgokat csinálni, pláne alvás közben.

2012. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös vagyok:

kiegészítés:

amúgy mindig álmodsz, csak ha nyugodtan alszol, akkor nem emlékszel rá ébredés után. Ha emlékszel is, akkor is azt hiszem csak az utolsó max 30 percre (de ez nem tuti)

2012. aug. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!