Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy sráccal két hete körül belül. egy estét együtt voltunk úgy.. én a dologhoz úgy álltam hogy nekem nem kell csak jó volt vele akkor este! de 2 napra rá megint találkoztunk beszélgetünk és szerelmes lettem! Mai napig beszéltünk néha találkoztunk de fura nagyon! Mondta majd alakul hogy mi lesz köztünk de semmi! Megmondtam neki ma hogy inkább ne is beszéljünk mert nem akarok szenvedni! De látni akarom még mindig nem tudom mit csináljak!:(
2012. aug. 28. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit, az élet megy tovább
2012. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj fel gyakori kérdésekre és újságold el gyorsan
2012. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jja ok
2012. aug. 28. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj ha összejönnél vele??
2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kukkold távcsővel
2012. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt felesleges volt mondani, hogy jaj ne is beszéljünk mert nem akarok szenvedni. Persze biztos nagy volt a nyomás és már inkább kiírtad, de tarthattad volna magad még egy kicsit. Pont ilyenkor van, hogy ok ezt ki kell bírni aztán jobb lesz, nem rögtön feladni.


És tessék még mindig szereted, akkor ezek szerinte nem sikerült meggyőznöd magad, hogy ok akkor nem beszélünk többet és ennyi. Igaz meglehet, hogy nem lett volna köztettek komolyabb dolog, csak szerintem ez elhamarkodott volt. Bár semmi sem akadályoz meg, hogy megmond, hogy meggondoltad magad, meg szeretnél vele még találkozni. Szerintem 1-2 találka még minimum belefér, hátha az úgyis segít abban, hogy na meggyőzd magad hogy ok ennyi elég volt.

2012. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!