Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, hogy nem akarok egy hülye lenni akit elő lehet rángatni, ha baj van?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj akinek van pasija. Ha összevesznek vagy rossz valami akkor tud írni meg rámakaszkodni, ha minden jó akkor érdekes szinte sosem ér rá :D . Egyszer elküldtem akkor azt mondta nem tudna elválni tőlem...de utána megint folytatódott a hanyagolás...
2012. aug. 28. 13:17
1 2
 11/14 Lifeishard ***** válasza:

Kérdező!

Egy ilyen "nő" miatt nehogy emészd már magad! Szerinted majd Veled máshogy tenne? Örülök, hogy túlléptél rajta!

2012. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért nézett "hülyének" (magyarán: azért használt ki) mert te nyíltan és egyenesen megmondtad, hogy mit akarsz: őt. Totál biztos pálya lehettél neki, akkor szed le a polcról amikor akar, akkor flörtöl amikor akar, akkor húzódik vissza és utasít el, amikor akar. Teljesen kiszolgáltattad magad. A csaj viselkedése is hát... ribancos már bocsi, de te is hibás vagy, mert hagytad magad.
2012. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"meg hogy ő féltékeny azokra a csajokra akikkel beszélgetek még rajta kívül..ugyan..hagyjuk már....

meg ha elkapja a mittomén hogy micsoda akkor ha 1 órán keresztül nem vagyok gépnél ír, h hiányzom neki...menjek amint tudok..stb...


én nem tudoim mit akart volna...de ezek nálam nem 100%-ra a barátság jelei"


De nem is a szerelemé! Így olvasva nekem az jön le, hogy birtokolni akar. Te csak ne legyél másé, ne foglalkozz mással. Csakhogy ő ugye maximum szavakban van/volt ott neked, szó sem volt arról, hogy a barátnőd legyen, csak húzta a mézesmadzagot.

2012. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

én is így gondoltam, ezért is osztottam ki szépen de határozottan amire természetesen sértődés volt a válasza.


Az meg, hogy meg mondom mit szeretnék rögtön az elején szerintem nem nagy probléma...az, hogy neki van pasija (aki eltartja) és amellett nekem irogta meg ha baj van felhív...meg ugye szivat..az már a nagyobb baj...


mikor kiosztottam meg azt mondta hogy neki barátra van szüksége...mondom elmondtam az elején, h én nem leszek az...


áááhh....értem én csak nem akarom...hülyének tetteti magát, hogy ne gondoljam akkora szemétládának szerintem

2012. aug. 28. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!