Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, hogy nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, hogy nem akarok egy hülye lenni akit elő lehet rángatni, ha baj van?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj akinek van pasija. Ha összevesznek vagy rossz valami akkor tud írni meg rámakaszkodni, ha minden jó akkor érdekes szinte sosem ér rá :D . Egyszer elküldtem akkor azt mondta nem tudna elválni tőlem...de utána megint folytatódott a hanyagolás...
2012. aug. 28. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Légy férfi és lépj tovább...
2012. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát ebből se dugás se barátság nem lesz szóval.. felejtős.
2012. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Kihasznál, és ez sose fog megváltozni, szal felejtős.
2012. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmmm...csak akkor minek ír olyanokat ha ott lennék mellette tuti nem bírná ki és ő kapna le...meg ilyesmi...érdekes
2012. aug. 28. 13:24
 5/14 Lifeishard ***** válasza:
Ha csak barátkozni akarsz vele, ne húzd fel magad, a barátnak pont az a "szerepe", hogy ott legyen, amikor kell. Gondolom, Te nem barátkozni akarsz. :) Ebben az esetben viszont ne hagyd! Ne legyél egy nő lelki szemetesládája! Nem arról van szó, hogy tapló módon légy elutasító, egyszerűen közöld vele, hogy szívesen meghallgatod, ha erre van szüksége, de nem leszel lelki szemetesláda, vagy mondd meg, hogy nagyon szívesen meghallgatod, ha jobb kedve lesz.
2012. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

life: igen az a szerepe h ott legyen amikor kell de ez nem annyit tesz h máskor meg kb felé se nézzen ez nem barátság hanem talonban tartás esetleg lelki segély forródrót :)

a barátsághoz 2 ember kell.

2012. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

már lezongoráztam...:D :D

cska rágom magam, hogy mért nézett ekkora hülyének...

legelején közöltem vele, h én nem barátkozni szeretnék és nem is fogok...egy barátnak nemigen írunk olyat, h lekapnálak...jó lenne összebújni..stb...stb...

aztán ha ott van a pasija meg fel sem mer jönni netre...badoo-n meg hirdeti, h szivesen találkozna pasikkal...áááhhh.....

2012. aug. 28. 13:36
 8/14 Lifeishard ***** válasza:
Kedves Mókusgyilkos: tökéletesen igazad van, ahhoz kettő, még ládának egy is elég, ezért is utaltam arra, hogy ne lelki szemetesláda legyen...
2012. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

meg hogy ő féltékeny azokra a csajokra akikkel beszélgetek még rajta kívül..ugyan..hagyjuk már....

meg ha elkapja a mittomén hogy micsoda akkor ha 1 órán keresztül nem vagyok gépnél ír, h hiányzom neki...menjek amint tudok..stb...


én nem tudoim mit akart volna...de ezek nálam nem 100%-ra a barátság jelei

2012. aug. 28. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Badoo-val nekem is meggyűlt a bajom.Facem valahogy rá csatlakozott,és minden adatom ki tett.Alig tudtam törölni.Nem biztos,hogy önszántából van a badoo-on.

De tisztáznod kéne vele,most mi is az ábra.Én valahogy úgy érzem csak húzza az agyad,és lelki szemetes ládának használ.

2012. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!