Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon jól el tudok beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jól el tudok beszélgetni a lányokkal, lehet -e olyan h később ha meglátnak mégis lekoptatnak?

Figyelt kérdés
Szval sztem nem nézek ki túl jól, de nagyon jól elszórakoztatok gyakorlatilag bárkit. Elég fura stílusom van, nagyon sok csajnak bejön, de nemtom élőbe mint pasi mit szólnának hozzám :S
2012. aug. 27. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányok keresik a varázslatot. Ha az nincs meg akkor nem kellesz nekik. Nem kell semmit sem tenned, hogy beléd essenek, viszont ha fejre állsz sem fognak, ha hiányzik a szikra. Én is pikk-pakk elbeszélgetek bármilyen lánnyal. Talán jobban is, mint a ffiakkal. Simán leszólítok bárkit bárhol. Nem is nézek ki rosszul, egyáltalán nem és mégsem kellek ám mindnek. Sőt, érdemes megemlítenem, hogy inkább azoknak kellettem eddig, akikért a fülem botját addig nem mozdítottam. Akikkel meg jókat eldumáltam, valamiért beraktak barátnak. Vagy épp eltaszítottak maguktól, mert féltek, hogy belém esnek úgy, hogy én sosem fogom azt feléjük viszonozni. Vagy a "nem hittem el, hogy tetszhet nekem" duma is aranyos. Mind1 körítés nélkül összefoglalva.: Nagy általánosságban nem a fiú választ először.
2012. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi :)

de ezt úgy értsd h rengeteget nevetnek azon amiket mondok, olyan hülyeségeket tudok beszélni vhogy :D

tehát nem mint barát beszélek nekik

így is ugyan ezt gondolod?

2012. aug. 27. 00:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ez úgy lenne, ahogy te elképzeled, akkor engem már legyilkolt volna a baráti köröm, mert megnevetettem a barátnőiket! :)

Attól hogy nevet azon amit mondasz, nem fogja neked szét tenni a lábát :D

2012. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!