Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal mostanában nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal mostanában nem olyan felhőtlen a kapcsolat. Eléggé kétségbe vagyok esve, mert agresszív elég sokszor, és nem törődöm. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Az agresszivitás abban nyilvánul meg, hogy ordít sokszor, és volt olyan, hogy részegen lökdösött, meg odavágott az ágyhoz...

5 éve vagyunk együtt, és sajnos sztem kezd az apjára ütni, mert az apja is agresszív, és cselédként bánik a feleségével. Ott lakunk a szüleinél, és ez sem épp ideális. Nincsen türelme hozzám, sem a kapcsolathoz, és nem nagyon akar velem lenni. Ha meg rájön a hepp, akkor elvisz étterembe, meg aranyos, de ha meg nincsen kedve, akkor meg neki áll játszani a szám-gépen, meg DVD-t néz órákon át. Olyan érzésem van, mintha egy dolog lennék, ami ha kell neki, akkor elővesz, ha meg nem, akkor elvárja h üljek csendben a sarokban. Nem tudom mit tehetnék... Nem vagyok már vonzó neki, vagy unalmas vagyok?

Nem sokat sexelünk az utóbbi időben, de ő a fáradtságra fogja, meg az időhiányra. Úgy érzem magam, mintha korlátozna az álmaim megvalósításában. De mi valaha azért jöttünk össze, mert szerettük egymást, nem tudom hova tűnhetett...


2009. júl. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de ez csak rosszabb lesz.Próbálj változtatni az életeden.Gyereket meg végképp ne vállalj,mert attól csak rosszabb lesz minden.
2009. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki megüt egy nőt az nem férfi. változtatnotok kell a közös életeteken, vagy neked kell változtatnod a sajátodon, aképp, hogy elhagyod.

Még ha szereted, akkor is ajánlom, hogy lépd meg, így talán észhez tér, és minden a régi lehet.

2009. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Így olvasva elég durva a helyzet! A mi kapcsolatunk is éppen a hullám aljához érkezett, kivagyok borulva és én se tudom mit tegyek, de itt még nem tartunk. Nem írtad a korodat, de gondolom huszon éves lehetsz, szóval még előtted az élet, használd ki, ne pocsékold el egy ilyen kapcsolatra!
2009. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uristen. Mintha csak az én történetemet olvastam volna vissza. Nálunk már a végén nem is volt sex, folyton ellökött magától, nembírta elviselni ha hozzáérek. Szerintem ezt ne várd meg. Én leléptem, mert már elegem volt abból hogy folyton megaláz. De jól tettem, mert mostmár nem vagyok lelki terror alatt.

Egyébként én is a szüleinél laktam!

Ráadásul most tudtam meg, hogy már van másik csaja, pedig még csak 2 hete jöttem el. És azt is hallottam hogy már alig várja hogy "dugjon" vele!

Velem fél éven át nem feküdt le. Szerinted hogy esett? Régen mi is szerettük egymást....

2009. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!