Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 16 évesen bátyám 29 éves haverjával elmentem motozni?

Figyelt kérdés
JObban mondva, elvitt egy falunapra majd moziba. De tesóm és a barátnője is ott volt. A srác csak vitt engem és hozott.. majd elhívott sétálni, Nem mentem el mert a barátom féltékeny és azt mondja hogy nem kéne majdnem 30 évesekkel sétálnom ! Szerintetek Igaza van ? Vagy csak féltékeny?!.. szerintem semmi baj nem lenne egy kis sétából.. Mert tényleg nem akarok a sráctól többet, mint barátság.

2012. aug. 25. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

tegnap 14:58 Látnom kéne rólad egy képet hogy ezt konkrétan eldönthessem. ;) :D

A tinicica jelző azt jelenti csúnyaszóval hogy vérforralóan ..sznivaló fiatal csaj. Amilyen a legtöbb fiatal lány. :) Még a huszonéves kori elhízások előtt a legtöbb csaj nagyon izgatóan tud kinézni. :)

Persze hogy ha ő eljárkálhat akkor te is, csak tudd hogy milyen dolgok történhetnek. Vannak helyzetek amikor a bizalom nem elég. :) Valóban előfordul olyan hogy lány ismerős akit ezer éve nem láttam és kedves emlékek fűznek hozzá, de az ilyen csajok iránti tisztelet addig tart féken amíg ők maguk nem lépnek. Amikor ők kezdeményeznek és akarják akkor már nem minősül kihasználásnak és az bőven belefér a tiszteletbe. Legalábbis szerintem. :) Illetve szerintem ez mindenkinél így működik.

2012. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A cicababás témát hagyjuk..

Nos próbálom megérteni amit mondasz.. ..:D

Ezzel a csajjal mindössze egyszer találkozott..azóta nem.. szóval..

Hát már végülis mindegy.. letettem arról hogy sétáljak a 29éves sráccal.. ha ennyire gáz..akkor inkább a barátommal maradok..:)

2012. aug. 28. 21:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz!!!! Hanem: Veszélyes!!!! Elcsábíthat!


A cicababa és a tinicica két tök külön fogalom! :)

2012. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

lehet hogy elcsábíthat.. de nem engedném.. tisztelem annyra a barátomat.. hogy nem csalom meg.!

Rendben..akkor a tinicicát hagyjuk.:'D:D

2012. aug. 29. 12:16
 15/16 anonim ***** válasza:

tegnap 12:16

Nem engednéd... Ez aranyos. :)

2012. aug. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez a minimum.:)
2012. aug. 30. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!