Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 16 évesen bátyám 29 éves haverjával elmentem motozni?

Figyelt kérdés
JObban mondva, elvitt egy falunapra majd moziba. De tesóm és a barátnője is ott volt. A srác csak vitt engem és hozott.. majd elhívott sétálni, Nem mentem el mert a barátom féltékeny és azt mondja hogy nem kéne majdnem 30 évesekkel sétálnom ! Szerintetek Igaza van ? Vagy csak féltékeny?!.. szerintem semmi baj nem lenne egy kis sétából.. Mert tényleg nem akarok a sráctól többet, mint barátság.

2012. aug. 25. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Az lehet, hogy te nem akarsz a sráctól többet, de ő akarhat... Gondolom kicsit félt is tőle. Szerintem se túl jó, hogy 29 éves sráccal 'barátkozol'.
2012. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Mókusgyilkos ***** válasza:
55%

a női hülyeség nem ismer határokat [még mindig] jah majd 1 29 éves pasi akinek jó esetbe már "bejött az élet" haverkodni akar 1 16 éves kis csajjal aki azt se tudja mi merre hány méter :D :D én erre már 20! évesen nem vagyok képes.. persze ha a csávó retardált akk lehetséges..


a barátodnak meg igaza van na ná h nem frankó.

2012. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom a barátodat.Én is féltékeny lennék a helyében.
2012. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 25. 12:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a gáz hány évesek vagytok . hanem hogy egy másik srácal mész el a pasid hejet akor mindig féltékeny lesz.
2012. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Másik sráccal megyek el.. hmm.. Először is.. Tesómék hívtak hogy mennyek velük..mondom okés megyek.. a barátom az nap hulla fáradt volt mert előző nap sokat melózott.. Én meg gondoltam akkor elmegyek. És nem bántam meg hogy elmentem.. mert nagyon jól éreztem magam.
2012. aug. 25. 12:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne menj vele sehová!
2012. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mennyek- e vagy sem.. hanem hogy igaza van e a pasimnak.. Ezek szerint igaza van. De szerintem jóarc a csávó.. és okés.. kettesben nem mászkálok vele.. de ha ottvannak tesómék.. akkor elfogok menni. \

köszi.

2012. aug. 25. 13:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Fiú lány között nem igazán tartható a barátság, főleg ha a lány egy feszes testű 16 éves tinicica. Bár nem tudom hogy te is ilyen vagy-e.

A barátod simán féltékeny mert tudja hogy az a fiú simán el tudna csábítani téged a tapasztalatával, már ha van olyanja.

A barátkozásban semmi rossz nincs de ez olyan mintha Mort és egy fossza menne el csak motorozunk címszóval. :)

2012. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. Szerintem nem vagyok "tinicica" ..

értem én.. de a pasim is elszokott járnálkni csajokkal.. ilyen szöveget lökött be hogy "óó egyrégi lány ismerősömmel talizom.. ezer éve nem láttam" ..

Szóval.. nehogymár én ne mehessek sehováse..

Na mindegy.. Azért köszönöm szépen ..

2012. aug. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!