Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlzás ez 1hét után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás ez 1hét után?

Figyelt kérdés

első randin gyűrűt kaptam (tiffany-eredeti megnézettem, mert nem hittem el..)

következő alkalom : vörös rózsacsokor, most pedig egy ajánlat hogy költözzek hozzá..


2012. aug. 24. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nehogy hozzá költözz vaze, várd meg, amíg az egész ékszerboltot odaviszi :D utána mondjuk jöhetnek a bundák, és a kocsi. :D
2012. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8-as,ez a srác nem csak b@szni akar,szerelmes és teljesen elvakítja most a szerelem!
2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
én nem vagyok ilyen..amúgy ő 24 én 18
2012. aug. 24. 21:51
 14/19 anonim ***** válasza:
hát, ha nem vagy ilyen, akkor nagy lúzer vagy bakker.
2012. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
első randin gyűrű, én el nem fogadtam volna, a következő randira meg nem megyek, nagyon tolakodó! ez a véleményem
2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

[link]

ilyet kaptam

2012. aug. 24. 21:54
 17/19 anonim ***** válasza:

14-es Te meg egy sz.mét...,te tuti vissza élnél egy ilyen srác érzelmeivel és kihasználnád mint a sz@rt!Hát van ilyen is....

Amúgy meg sztem is nagyon elsieti a srác az biztos!

2012. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szép gyűrű ,de azért elég durva első randira ilyesmi...:D én is kicsit megilletődtem volna...még 1 szál virág vagy valami kisebb ,de gyűrű húha :D szerintem amíg te nem érzed viszont amit ő érez addig felesleges odaköltöznöd sőt... csak magadnak csinálnád a bajt...ismerd meg és majd ha te is úgy érzed ,hogy ezt akarod akkor menj bele...addig meg csak mond neki,hogy neked ez túl gyors és ne vegye magára nem vele van bajod csak a tempóval..
2012. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Túlzásnak túlzás, de hát elvakítja a szerelem. És ügylatszik nagyon elvakítja.


De az is lehet, hogy akármilyen kedvesnek tűnik, csak reménykedik hogy ezekkel majd magába habarit aztán megdughat, azért ilyen elkeseredett hogy máris gyűrűt hozz meg minden mert alig bírja tartóztatni magát.


Más felől meg attól hogy ezeket adja az az ő döntése, ugyanúgy ott hagyhatod ha megbántod, hát pech ez van.

2012. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!