Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, és tömören leírni. :)


Az unokatesómnál voltam látogatóban, kiütünk a helyi presszóba egy málnára. A haverjai ott ping-pongoztak, ő odament beszélgetni velük. Az egyik kérdezgetett rólam, mondta hogy milyen helyes vagyok stb. Felvettem fb-n , beszélgettünk, voltunk kint kettesben, de nem volt semmi. Lemondott rólam, mert szerinte túl fiatal vagyok. Utána egyre csak távolodtunk.. Szó szerint került.

Múlt héten felléptem abban a falunban énekkel falunapon. Jött gratulálni.(Nagyon kedvesen) Kérdezgetett hogy ott e alszok stb, de aztán elmentem, nem akartam hogy abban a hitben legyen, hogy minden a régi. Pár nap múlva írtam neki interneten, eléggé fura volt velem, egyszóval bunkó. Nem is törődtem vele, gondoltam nem érdeklem, ennyi. Aztán pár nappal később megkérdezte hogy nincs e kedvem eljönni vele fitnessbe, meg az egyik haverjával. Elmentem, mert az a kedvenc helyem. Jó volt, aztán leültünk egy málnára, elvoltunk. Azon a napon kiìrtam egy szomorù idézetet, és kérdezett hogy mi baj?


Szóval egyszer hideget, egyszer meleget kapok tőle. Nem értem!

Ő most volt 17, én meg 14 vagyok.


(Amúgy ez sokkal bővebb dolog, ha valakinek van ideje meg kedve, akkor szívesen leírom neki. éééés persze várom a seígtséget) :)



2012. aug. 24. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát ez nem segítség lesz, de szerintem egyikőtök sem tudja, mit akar... :) Én alapból konzervatív vagyok ilyen téren, vagyis inkább csak túl makacs és büszke.. Sosem kezdeményeznék senkinél, mert nem az én dolgom. Eddig még bevált..:) Ha te kicsit félre tudod tenni a büszkeségedet, ha úgy gondolod, ér annyit az a fiú, hogy foglalkozz vele, akkor hajrá. Bár ha nem kettesben "randizott" veled, hanem vitte a haverját... hát nem tudom. Én is bizonytalan lennék. L21
2012. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valaki még segíthetne! :D és köszi az előző válaszolónak. :)
2012. aug. 24. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!